Zapper Centrum Plzeň

1.6.2011

Již delší dobu jsme řešili provozování plazmového generátoru RPZ 14 pro veřejnost v Plzni. Díky spolupráci s Centrem Moderní Diagnostiky jsme našli vhodné prostory na Městské poliklinice Plzeň Slovany – 3. patro.

Otevíráme 1. června 2011 a budeme provozovat všechny standardní služby zapper centra, mezi které patří prodej a pronájem frekvenčních generátorů Super Ravo Zapper a Plasma generator RPZ14. U plazmového generátoru se jedná pouze o pronájem v našich prostorách. Mezi další služby patří poradenství a asistence s nastavováním frekvencí, prodej literatury z oboru frekvenčních terapií a alternativní medicíny, prodej antiparazitálních prostředků, doplňky stravy a další pří – stroje pro zdraví jako ionizátory vzduchu, generátory koloidního stříbra a diagnostické přístroje. Těšíme se na vás a na vaši cestu ke zdraví 🙂

Diagnostika
Vlastní diagnostické měření neprovádíme, ale spolupracujeme s Centrem Moderní Diagnostiky, které také sídlí v budově Městské Polikliniky Slovany v přízemí (první dveře v pravém křídle). Základní diagnostika, která ulehčí nastavení správných frekvencí, trvá přibližně hodinu a stojí 600 Kč. Objednat se lze na čísle 776 589 266. Komplexní diagnostika pak trvá 2–3 hodiny a stojí 1 200 Kč.

Frekvenční terapie, novinky a nejčastější dotazy v Zapper centrum Praha

Jak funguje frekvenční terapie
U frekvenční terapie, která patří mezi fyzikální terapie, nejde o léčení konrétních orgánů jako takových, ale o likvidaci mikroorganismů, které jsou velmi často příčinou nemoci. Například není zapotřebí uzdravovat nemocný orgán. Stačí zlikvidovat příčinu (EB virus, jaterní motolice) a orgán (játra) začne fungovat naprosto přirozeně.

Nejčastěji k nám nacházejí cestu lidé, kterým klasická medicína nepomohla ani po několika letech. Dost často jim i ublížila a jejich vyprávění bývají plná osobního utrpení, nepochopení a mizivých výsledků. Nás pak těší, když se začně něco dít. Někteří lidé cítí frekvence na sobě ihned. Někteří cítí více energie, jiní zase naopak detoxikační únavu. Většinou jsem rádi za všechny projevy, protože dost často je stav již velmi dlouho beze změny a lidé pak už ani nevěří, že by se to mohlo změnit. Například u dlouhobých potíží způsobených boreliózou se jedné paní okamžite ozvaly nohy, které nejdříve brněly, až trnuly. Paní si frekvence vyzkoušela na plazmovém generátoru zdarma na výstavě Minerva. Bylo to pro ni první seznámení s účinky frekvencí. Když končil 50minutový program, byla již velmi unavená, ale po dalších 10 minutách frekvencí na rozproudění lymfy nám při ochodu hlásila, že má pocit lehkých nohou, brnění je pryč a únava také. Na výstavě si vyzkoušela frekvence také jiná žena, která měla velmi skleslou náladu. Kromě smutku v rodině trpěla také chronickou únavou. V takových případech je vždy zapotřebí, aby správně fungovala játra a je ku prospěchu, že frekvence z programu Játra na Super Ravo Zapperu pěkně brní. Paní během pár minut zapomněla na mrzutosti v rodině a velmi srdečně se smála. Metoda se jí velmi líbila a protože z rozhovoru vyplynulo, že by se ráda také něčemu podobnému věnovala, nabídli jsme jí, ať se stane naší kolegyní, a ona to přijala.

[hidepost=0][/hidepost]

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply