Velký průlom

5.9.2012

V USA byl soudem osvobozen prodejce MMS, kterému americká vláda zabavila všechen majetek.

Daniel Smith, prodejce neškodné chemikálie, kte rá se používá pro čištění vody, známé také pod názvem MMS, byl v červnu 2011 obžalován z nelegální činnosti v souvislosti s internetovým prodejem MMS. Poctivý muž byl se svou rodinou ze dne na den bez prostředků a bez veškerého majetku. Byl obžalován americkou FDA (americký SÚKL) z naprosto vykonstruovaných přečinů proti zákonům USA.

Po tomto zásahu FDA se ale rozběhl kolotoč, který se FDA vymkl z rukou. Jistě nečekali takovou odezvu a to z doslova z celého světa. Daniel Smith se totiž s FDA rozhodl bojovat. A zdá se, že udělal dobře. MMS je totiž již tak silně rozšířeno, že během několika měsíců začaly reagovat desetitisíce lidí ze všech koutů světa. Jim Humble rozeslal Newsletter s žádostí o dary na konto, ze kterého se hradily náklady na právníky, zastupující Daniela Smitha. Na tomto kontě se během pár týdnů shromáždilo přes padesát tisíc amerických dolarů!

Právnická přestřelka trvala téměř rok, soudní stání se několikrát odročovala a nakonec došlo ke zcela překvapivému výsledku celého procesu, který je snad opravdu možný jen v USA. Soud rozhodl o tom, že Daniel Smith nespáchal žádný trestný čin a že se tedy v plném rozsahu osvobozuje od všech bodů obžaloby. V USA tedy zvítězil zdravý rozum soudce, který nedal na nátlak z obou stran (FDA versus desetitisíce mailů na podporu MMS a Daniela Smitha) a rozhodl tak, jak musel rozhodnout slušný člověk. Cožpak Daniel Smith udělal nějaký trestný čin, když prodával chemikálii, která se používá k desinfekci od roku 1900? Navíc chemikálii, která podle zjištění Jima Humbla a milionů lidí na celém světě léčí obrovské množství nemocí? Je to velký precedens pro ostatní svět, včetně České a Slovenské republiky.

[hidepost=0][/hidepost]

 

You Might Also Like