Plazmové generátory v České republice

3.12.2012

Čtenáři Nové Regeny se na nás obracejí s dotazy,které se týkají plazmových generátorů. Vzhledem ke skutečnosti, že jedním z našich výrazných inzerentů je společnost Z-technology s. r. o., obrátili jsme se na jednatele této společnosti, Pavla Eiselta.

Můžete našim čtenářům přiblížit funkci a podstatu těchto výrobků?
Ano. Naše společnost před několika lety přišla na český trh s výrobkem, jehož princip a funkce zcela vycházel z práce člověka, který dosáhl na tomto poli výzkumu naprosté dokonalosti. Byl to Dr. Royal Raymond Rife. Získali jsme mnoho neveřejných materiálů z Rifeho práce, máme k dispozici jeho zápisky, seznam hostů v jeho laboratořích v San Diegu a spoustu vyjádření a dokumentů jeho inženýra, kterým byl John Crane. Náš výrobek je naprostou světovou špičkou mezi komerčně vyráběnými plazmovými generátory. Pracuje od 1 Hz do 900 000 Hz a to je vážně ve světovém měřítku ojedinělé. Navíc máme na RPZ 14 nyní nový fi rmware, který zvyšuje průnik organickým materiálem o 100% oproti starší verzi. Náš plazmový generátor RPZ 14 po povinných zkouškách ve státních laboratořích vtrhl na český trh a dodnes jeho prodeje výrazně rostou. Jsem tomu velmi rád a doufám, že ještě větší radost mají naši zákazníci.

Jak je v českých zemích pravidlem, po určité době se objevily další výrobky, které se honosí podobnými názvy, které zní velmi libozvučně. Většinou jde o čínské plazmové koule nebo plazmové LED disky, které jsou z pohledu funkce vyzařování určitých frekvencí dle poznatků Dr.Rifa do okolí zcela nefunkční a nesmyslné. Máme o tom na webu takový malý fi lm, aby lidé věděli, co vše je v ČR možné. A na Slovensku také, samozřejmě. Pobavil mě jeden můj známý, který mi řekl, že jedna z těchto fi rem sděluje zákazníkům, že náš RPZ 14 je – cituji „zastaralý způsob“. Je to ale veselé pro znalé lidi, ne pro běžné zákazníky, kteří se většinou nechají nalákat na nesmyslná tvrzení podomních prodejců a na jistou optickou „krásu“ plazmové čínské koule. Když jsem zadal našemu hlavnímu vývojáři, aby čínskou kouli také zprovoznil, trvalo mu to tři hodiny a cena součástek byla kolem 1500 Kč i s cenou čínské koule. Přesto tento náš prototyp pracuje až do 600 000 Hz. Je to ale celé naprosto k ničemu. Ještě horší je na světelnou dekoraci s názvem plazmový disk nalepit samolepku o multifunkčnosti a potom ji prodávat za naprosto šílenou cenu.

[hidepost=0][/hidepost]

You Might Also Like