Oxid chloričitý – pravda o látce která je „zakázaná“

16.2.2022

Vážení čtenáři,

často jsem si říkal, co je to za lidi, kteří píší články o bělidle a podvodech na nemocných lidech.

Ve čtvrtek, 11.2.2022 mi volala novinářka, která mi sdělila, že píše článek o CDS, Kalckerovi a prodeji bělidla v ČR. Tak jsem jí po delším hovoru navrhl, „pojďte se zítra sejít?“

Souhlasila i když mi řekla, že článek musí vyjít už v pondělí, 14.2.2022.

Nekomentoval jsem to.

Druhý den, tedy v pátek ve 13.30 jsme se sešli. Téměř dvě hodiny jsem vyprávěl svůj příběh. Paní novinářka neznala ani rozdíl mezi MMS a CDS…  Zajímaly jí hlavně zisky mé firmy která vyrábí generátor ClO2 a frekvenční přístroje, dále  „podvodník“ Dr. Andreas Kalcker o kterém jsem mluvil také delší dobu, neboť se osobně známe přes deset let a zisky z prodeje knih o ClO2 které vydávám.

Vyvrátil jsem jí domněnku, že pan Kalcker používá titul Dr.H.C. neoprávněně. Apeloval jsem na ní, aby se nezajímala o lidi kolem CDS a MMS, ale aby se zajímala o tu látku – o oxid chloričitý a její fantastické možnosti! Na konci našeho osobního setkání mi bylo sděleno, že jsem také možná zmanipulovaný Humblem i Kalckerem a ať se na ni nezlobím, že článek nevyzní pro „bělidlo“ dobře. Vůbec tedy asi neposlouchala? Nebo byl článek objednán?

V článku jsou věty, které jsem nikdy neřekl .. 🙂 ale nechám to být. Není to moje svědomí.

Napadlo někdy nějakého novináře, že je právě on tím manipulátorem?

Už tedy vím jak „novináři“ pracují. Mrzí mne to tím víc, že paní novinářka nebyla nějaký začínající elév ale člověk, který má za sebou mnoho, snad i poctivé, novinářské práce.

Jára Cimrman by možná řekl: „… novinářské školy nemám, ale zdá se, že je zde něco špatně.“

Myslíte si,  že jsou ty tisíce lékařů kteří pracují pro COMUSAV (www.comusav.com) také zmanipulovaní? Nebo že jsou sami manipulátoři? Že všichni vydělávají miliony dolarů na prodeji CDS, které si může každý vyrobit doma za pár korun? Tohle je už jen na smutné pousmání…

Podívejte se na tato videa. V klidu a bez předsudků. A přemýšlejte..

Pavel Eiselt

Nová kniha Dr. Andrease Kalckera je dostupná i v Českém jazyce !

Bye Bye Covid ! – www.byebye-covid.cz

You Might Also Like