Návštěva u Andrease Kalckera

5.10.2012

K cestě do Španělska jsem se rozhodl v polovině srpna a jakmile jsem zaplatil letenky, věděl jsem, že to rozhodnutí bylo správné.

Odletěli jsme z Prahy v sobotu brzy ráno a v Barceloně jsme přistáli kolem poledne. Po dvou hodinách čekání na objednaný automobil jsme konečně vyjeli. Andreas Kalcker bydlí 250 km od Barcelony a tak jsme měli před sebou tři hodiny cesty. Ten den bylo ale takové vedro, že jsme zastavili a šli se „ochaldit“ do moře. Voda měla asi 28 stupňů Celsia..

K Andreasovi jsme dorazili před sedmou hodinou večer. Byli jsme po dlouhé cestě poměrně dost unavení, ale vřelé uvítání, které nás čekalo, mělo silné regenerační účinky.

Andreas, jeho manželka Miriam a jejich roztomilá čtyřletá dcera Andrea měli opravdu radost, že jsme přijeli. Byli jsme uvedeni do dvou pokojů pro hosty a poté pozváni na večeři. No a tam začal maratón jednání a sdělování poznatků a zjištění, které se všechny točily kolem MMS, parazitů a lidského zdraví.

Tam jsem při jedné debatě dostal nápad přivézt Andrease Kalckera do ČR na přednášku. Moc jsem o tom nepřemýšlel a hned jsem to navrhl. K mému překvapení po kontrole svého časového rozvrhu Andreas souhlasil a tak se na den 25. 9. 2012 domluvila přednáška o nejnovějších poznatcích o MMS/CDS/CDI v Praze. Jelikož toto číslo Nové Regeny jde ještě před touto přednáškou do tisku, přinesu vám informace o přednášce v příštím čísle. To samé platí o prvním semináři o MMS/CDS. Prostě se termíny těchto akcí nesešly s termínem tisku.

Ale zpět do Španělska. Ve 21 hodin byla teplota vzduchu 36 stupňů Celsia a tak Andreas navrhl, abychom šli do bazénu, který má na zahradě. Bylo to vskutku skvělé osvěžení a my všichni debatovali a domlouvali spolupráci po krk ve vodě :-).

Před půlnocí jsme již byli tak unavení, že jsme se rozloučili a šli spát. Byla to ale krušná noc. Horko a vlhko není pro našince žádná slast a já si stále v hlavě přehrával, co mi za těch pár hodin Andreas ukázal a řekl. Přál bych vám všem zažít takové pocity. Že jste u něčeho, co opravdu může změnit celý náš svět, že práce, kterou děláte, má smysl a přináší lidem zpět jejich ztracené zdraví. Že snad žijete život, který druhým lidem přináší pomoc a tolik důležité informace. Prostě noc nebyla moc skvělá, spal jsem snad dvě možná tři hodiny. Zato má žena spala jako dudek :-)).

Druhý den jsme už na snídani začali probírat další věci, které jsem chtěl řešit. Přivezl jsem do Španělska některé nové nápady a když jsem je předložil, opadly veškeré zábrany a Andreas mi začal předvádět výsledky svých výzkumů. To tedy bylo něco! Zatím o tom nemohu psát ani mluvit, ale myslím, že to, co pan Kalcker společně se dvěma španělskými univerzitami vyvinul, bude velkým přínosem pro obrovské množství lidí

[hidepost=0][/hidepost]

You Might Also Like