Nápoje plné lásky

3.2.2013

Láska kvete v každém věku a potěšení z milování patří k nejkrásnějším lidským pocitům. Ale v této oblasti jsou mezi lidmi značné rozdíly. Jedni jsou v tomto směru více než chladní, druzí se zase neumějí této rozkoše nabažit. V obou případech nám léčivky dokážou pomáhat a usměrňovat naše využívání zázraku lásky do optimálních poloh. Jejich účinek sice není tak rychlý a silný, jako u komerčně prodávaných tablet. Při pravidelném dlouhodobém užívání se jim však často vyrovnají. Naprostou výhodou je to, že jsou stoprocentně přírodní, nemají tudíž žádné vedlejší účinky a přitom posilují i ostatní tělesné orgány. Co si takhle okořenit sexuální život pomocí bylinek? Tak s chutí do toho!

Rozmarýn

Léčivé účinky rozmarýnu
Rozmarýna je skutečným životabudičem. Posiluje organismu, podporuje činnost srdce, mozku a celkové prokrvení. Staří bylinkáři ji doporučovali na posílení milostné touhy.

Rozmarýnové víno
Tento prostředek je výborný na povzbuzení organismu, dále zvyšuje milostné touhy, krevní tlak, prokrvuje mozek a nejen to… Dvě lžíce čerstvých listů přelijeme 1 litrem kvalitního červeného vína a necháme 7 dní louhovat na teplém místě. Nesmíme zapomenout 2× denně pořádně protřepat. Užíváme 1 štamprlku denně, nejlépe ráno. Víno by se však užívat dlouhodobě, ideální doba je 5 týdnů.

Čajík pro milence
Potřebujeme: 2 díly natě rozmarýnu, 1 díl natě saturejky, yzopu, truskavce a kručinky.
Postup: Drogy smícháme, 1 lžičku směsi přelijeme 2 dl vroucí vody a necháme 10 minut louhovat. Poté scedíme a můžeme popíjet!

Yzop

Léčivé účinky yzopu
Yzop má řadu léčivých účinků na lidský organismus. Posiluje žaludek, podporuje trávení, stimuluje imunitu a libido.

Yzopové víno – na povzbuzení sexuální touhy
Připravíme si ho následujícím způsobem: 10 lžic nakrájené natě yzopu zalijeme 1 litrem bílého vína, nejlépe v bio kvalitě, a necháme na teplém místě 10 dní louhovat. Nutné je, abychom víno několikrát denně protřepávali. Po uplynutí této doby dobře přecedíme. Víno nalijeme do skleněné lahve, dobře uzavřeme a skladujeme na temném a chladném místě. Užíváme večer, asi 2 hodiny před spaním jednu štamprlku. Chystáme-li se na „divokou noc“, můžeme dávku zdvojnásobit. Ale doporučuji nedivočit každý den!

Saturejka

Léčivé účinky saturejky
Tato rostlina obsahuje silice, třísloviny, slizy, pryskyřice a další účinné látky. Třísloviny mají protiprůjmový účinek, silice působí proti nadýmání, podporuje chuť k jídlu i milování, usnadňuje trávení a má mírný antiseptický a močopudný účinek.

[hidepost=0][/hidepost]

 

You Might Also Like