Jak funguje sex a prosperita u žen aneb plodnost a bohatství

11.12.2011

Tantrická energie vytváří obrovský potenciál a u žen je přímo spojena s plodností. S možností plodit nejen fyzické, ale také neviditelné děti v podobě plánů, projektů a přitahováním nových příležitostí, skrze které přichází bohatství a prosperita.

Snad všichni známe pořekadlo, že to, jak muž vypadá, je vizitkou péče jeho ženy. Od kravaty po ponožky. A nejenom vzhled, ale také osud a konkurenceschopnost muže určuje žena, která je mu nejblíže. I v případě, že je to matka, dcera, sestra, přítelkyně, milenka anebo jeho žena vysněná. Vizitkou muže je pak uvolněný výraz ve tváři jeho partnerky.

Magie orgasmu a motýlci v břiše
Energie orgasmu, vášně a vzrušení se u ženy skladuje v podbřišku. Zatímco muž s počtem orgasmů ztrácí a jednou z vhodných cest pro něj je praktikovat krátkodobý celibát (jeden den v týdnu, jeden týden v měsíci a jeden měsíc v roce), pak žena s počtem orgasmů získává. Na kráse, uvolněnosti a spokojenosti. Čím aktivnější a plnější druhá čakra je, tím přitažlivěji se budete cítit. Pocity sebejistoty a sebevědomí jsou zejména v mužském světě nedocenitelné.

Podbřišek je sídlem druhé čakry a u žen je obzvlášť významný. Druhá čakra je ve svých vlastnostech propojována se smyslem chuti, trávícími stavy, vodou a tělními tekutinami obecně (krev, sliny, sperma…), také s chutí na sex, jídlo a jiné požitky. Pohlavní orgány, močový měchýř, kříž, ledviny jsou rovněž spojovány s touto druhou čakrou (Svadhisthana). Je dobře harmonizovatelná dotekem, masáží a podléhá náladovému „magnetismu“ cyklu Luny a menstruaci nejen u žen („i muži mají své dny“).

Nikdo není frigidní
Osm orgasmů denně je tantrická cesta ženy a masturbace je cesta ke svobodě. Když nevíte, jak sami na sebe, nemůžete od partnera čekat zázraky. I tady tedy platí pravidlo, že cvik dělá mistry.

Tantra v podstatě nezná pojem frigidity nebo absence orgasmu. Ženy sice dělí do tří základních skupin podle schopnosti prožívat orgasmus, ale stále se také drží faktu, že skrze tantrická cvičení a trénink citlivosti těla se mohou ženy pokusit o hlubší prožitek, než na jaký jsou běžně zvyklé. První skupina zažívá orgasmus jen zcela výjimečně, ale pomocí tantrických cvičení nebo díky kvalitnímu partnerovi a tréninku může dojít do stavu, kdy orgasmus a prožitky ze sexu budou stále častější a intenzivnější. Neznamená to, že tyto ženy nejsou schopné využít energii druhé čakry – jen ji aktivují jiným způsobem a o účinek orgasmu jsou často zbytečně ochuzené. Druhá skupina žen prožívá orgasmus běžně pouze jeden, oproti třetí skupině žen, která má schopnost vícenásobného orgasmu velmi běžně.

[hidepost=0][/hidepost]

You Might Also Like