Chraňte i miminka od elektrosmogu

8.4.2015
Elektrosmog a miminka

Problematika elektrosmogu se zatím rozšiřuje a ještě bude. To se nemusí týkat všech. Zaměřme se tentokrát na těhotenství a miminka, jejich poškození lze totiž výrazně omezit. Přibývá chronicky nemocných dětí s velmi oslabeným imunitním a nervovým systémem. Ty se již v prvních letech s rodiči točí v zakletém kruhu opakovaných onemocnění, nebo rovnou trpí velkými alergiemi či ekzémy na těle, protože imunita si nedokáže s okolní trvalou zátěží poradit. Je oslabena již od prvních měsíců života a nedokáže bojovat ani s běžnou zátěží. Je to však nutné?

Mnozí rodiče nad onemocněními mávnou rukou, zajdou dítěti pro antibiotika. Sice jsou to už třetí za tento rok, ale co jiného přece dělat. A pokud má dítě ekzémy? Honem za kožním lékařem pro nějaké mastičky… Nevyvíjí se snad dítě správně? Je více neklidné a ve školce agresivní? Hurá za psychologem. Nic z toho však není skutečné řešení mnohdy banální příčiny, která spočívá v používání moderních vymožeností, jako je dětská chůvička přidělaná k postýlce nebo domácí bezdrátový internet, který se rodiče nenamáhají vypnout ani přes noc.

V naší zemi je zatím ve srovnání s jinými zeměmi velice malé povědomí o elektrosmogu a skutečné škodlivosti modulovaných elektromagnetických polí. Jejich vliv se pomalu začal projevovat v době stavby silnějších televizních a rádiových vysílačů v minulém století. To byly první zdroje, které zaplavovaly široké okolí škodlivými elektromagnetickými vlnami, nepřirozenými a agresivně invazivními pro živé organismy, protože jsou mnohem citlivější na okolní změny a působení elektromagnetických polí (dále EMP) než rádiové a televizní přijímače. Ještě dávno před tím, než dochází vlivem silných signálů někdy k jejich vzájemnému rušení a zhoršenému příjmu a poslechu, dochází k ještě většímu „rušení“ hladkého průběhu přenosu informací v nervovém systému těla.

Podobnou souvislost měla známá kauza tzv. virového onemocnění šílených krav v blízkosti působení těchto vysílačů. Vznikalo mnoho hypotéz, ale krávy ustájené a omezené trvale v kovových ohradách se snažily dostat z rezonujících železných ohrad tzv. pána tvorstva a chovaly se podobně jako šílené krávy. Záření z okolních vysílačů o velkých výkonech se ještě v kovových ohradách zesílilo. Vodivým kovem, který vlastně tvoří vždy anténu, se přenáší směs naindukovaných EMP a tento kov pak celé toto pole vyzařuje do okolí. Stejně tak i dětské kovové postýlky a moderní zdobená čela postelí manželských, pokud se neuzemní. Děti pak jsou nemocné a nuceny do antibiotik i vícekrát ročně a dospělí ve své moderní kovové posteli v blízkosti elektrické zásuvky, přístrojů a nevypínané wi-fi sítě nemohou otěhotnět. Muži nosí stále se zapnutými datovými přenosy mobil v kapse u pohlavních orgánů a na spermiích se objevují defekty v DNA. Spermie jsou oslabeny, jejich potenciál a šance uchytit se v ženě výrazně klesá. Toto vše však nelze považovat za novodobou vítanou antikoncepci, protože vedlejší řada škodlivých účinků EMP je pro zdraví kritická. A když už se páru otěhotnět podaří, následuje většinou konfliktní průběh, který se zhoršuje tím, že mladé ženy chovají na klíně vedle rostoucího bříška a plodu počítač a několik hodin denně vypisují velmi důležitá témata s kamarádkami na sociálních sítích, aby jim něco neuteklo. Samozřejmě s bezdrátovým připojením wi-fi. A netuší, že jí utíká zdraví a nevědomky poškozuje i zdravý vývoj svého plodu. Do toho občas některá kamarádka zavolá, nebo ona jim, a hovor se klidně protáhne, když je čas a je to v tarifu „zdarma“ – proč si nepopovídat, že? A tak vznikne silná interference a vzájemné působení více kmitočtů na organismus, vajíčka a pak na vývoj plodu v ženě. Silné agresivní EMP vnáší zmatek do složitých DNA instrukcí v buňkách, vytváří velikou chybovost a buňky chyby a negativní změny kódu kopírují při dalším rozmnožování. Může dobře fungovat nějaký program s chybami v kódu? Ne, nezdaří se mnohdy ani instalace. Dítě se sice pak narodí, ale s méně či více poškozeným kódem a také s fyzickými biochemickými destrukcemi na buněčných stěnách a membránách. V pořádku není ani krevní obraz, ani vazby jednotlivých prvků a když k tomu uvážíme působení několika očkování, velmi často v dnešní době dochází u malého dítěte k autismu. A když náhodou ne, přiživíme poškozování, nesoustředěnost a agresi školního dítěte nezdravou úspornou lampičkou, kde je trubicový světelný zdroj a také wi-fi nesmí chybět…

You Might Also Like