Znovu Zrození Tvůrce/Tvůrkyně života

31.1.2014

Tento článek se rodí v opravdu výjimečném čase, kdy to, co píši, sama naplno praktikuji. Na vlastní kůži cítím, jaké to je být tvůrkyní svého života a mít odhodlání, pokoru a disciplínu tuto sílu používat tak, aby mi přinesla krásný zítřek, nebo třeba i následující minutu. Je jen pár dní po tom, co jsem se dozvěděla, že můj partnerský vztah skončil…

Přála jsem si, aby trval věčně a byl krásný, ale on skončil nadobro. Vnímala jsem, jak se ve mně mísily různé stavy paniky, šoku, třesu, pláče, klidu, radosti, úlevy, naděje, svobody, smutku, žalu, lítosti, viny, nespravedlnosti a taky uvědomění, že všechno je správně, v pořádku. Stále jasněji se objevuje vědomí, že je to můj výtvor a beru zodpovědnost, že jsem si toto vytvořila – vědomě i nevědomě. Je to nejpřelomovější přiznání, jaké jsem udělala. V hloubce upřímnosti jasně vidím, že to, co se děje, je moje tvorba, moje nastavení z minulosti. Teď to přede mnou stojí zhmotněné a já se musím dívat zpříma. Mou úlohou v tom všem je zůstat bdělá a vědomě si vybírat z palety svých pocitů, myšlenek a emocí jenom to, co chci zažívat i zítra a pozítří a dál… Dělám vše pro to, abych to zvládla a nacházím tak poslední díl do puzzle své práce s limbickým otiskem. Používám nově objevené techniky práce sama se sebou, s vibracemi a myšlenkami. Velmi rychle to funguje – mnohem rychleji, než jsem čekala. Moje uzdravování se děje tryskovou rychlostí a je opravdové. Z mé vyčerpané a vyschlé ženy, která se roky snažila zharmonizovat nefunkční, začíná prýštit život, láska k sobě samé a zamilovanost do života. Je to omamnější, než jsem čekala. Je to jen pár dnů a už je mi dáno vidět krásu a kvalitu celé situace, změny. Moje tělo má jiné vibrace, nové, láskyplné, vysoké a uzdravující. Uzdravuji sama sebe. Zpívám si, miluji svůj život a jsem zamilovaná, šťastně zamilovaná do nejdůležitějšího člověka ve svém životě = do sebe. Užívám si život zamilovaná sama do sebe.
Je to se mnou tak, že moje práce jde přes mne, všechno poznání mám zažité na vlastní kůži a nabyté pomůcky na lepší život si osahávám a testuji v životě. Přicházejí samy do mého života, jako odpověď na mnou položené otázky. A ta poslední, na kterou teď zažívám odpověď na vlastní kůži se týkala toho, jak nejefektivněji žít radostný život s novým limbickým otiskem? Jak po semináři pokračovat v každodennosti sama? A tak, aby to na 100 % fungovalo?
A ono to přišlo. Děkuji. Tento článek napsal sám život a já ho věnuji obdivu, lásce a vděčnosti ke své práci a všemu, co k ní patří. Je tady popis práce s limbickým otiskem a jeho účinky pod mým vedením.
Z 5leté praxe práce s Limbickým otiskem poznávám a nadchává mne, jak krásný a jednoduchý život vlastně je. Jak opravdu máme život jenom ve svých rukou a můžeme si ho tvořit dle své nejvyšší vize. Léta jsem se ptala, co nám v tom brání a jak to změnit.

[hidepost=0][/hidepost]

You Might Also Like