Vaše příběhy – KÓNIZACE ČÍPKU

30.5.2013

Kauza paní R.R.

Dobrý den paní Bláhová, 

jak jsme se domluvily po telefonu, posílám svůj příběh, jak jsem se vyhnula operaci pod Vaší a Emilčinou taktovkou. Zůstala mi děloha a  ustála jsem i hru o svoje vaječníky.

Na běžné půlroční prohlídce na gynekologii mi vyšla cytologie za 4. Doktorka hned mluvila o kónizaci čípku a v rámci prevence bych si prý měla promyslet, jestli se nechci rovnou při jednom zbavit dělohy. To si vážně nedělám legraci, takhle doslova to proběhlo. Seděla jsem v ordinaci jak v mrákotách. Lékařka mě poslala na další stěr do nemocnice, na žádance stálo: testy na  Mykoplasma, Ureaplasma Papiloma virus.

Před asi 15 lety jsem na kónizaci již byla, tak jsem měla docela představu, co mě čeká. Než jsem zašla na mikrobiologické oddělení v nemocnici, první, co jsem udělala, zašla jsem za svou poradkyní celostní medicíny, paní Emili Vrkoslavovou. Vytestovala mi všechny tři položky jako pozitivní. Dostala jsem sadu kapek Gynodren, Cranium, Veliendren, Hypotal, Molicut, Liverdren, Urinodren. Po třech týdnech jsem šla nejprve na kontrolu k ní, jestli se podařilo s pomocí kapek a zapperu zátěží zbavit. Vyšlo, že ano. Teprve potom jsem šla do nemocnice. Testy na tyto tři viry a bakterie byly negativní – našli mi jen Gardenellu. V  lékárně jsem zaplatila za Naxyl pětistovku a klusala jsem s ním opět k poradkyni – protestovala je na Salvii, vyšly jako užitečné,  brala jsem je.

Bohužel jsem se na gynekologii pochlubila, že zkouším cestu MUDr. Jonáše a H. Clarkové a velmi, velmi jsem se s doktorkou nepohodla. Zvyšovaly jsme na sebe hlas obě a mimo jiné jsem se dozvěděla, že jsem ji podrazila, že jsem vlastně tmářka, která jde proti sobě, že do nemocnice půjdu ještě ráda a že  za celou svoji kariéru NIKDY neviděla, aby se někomu sama od sebe zlepšila cytologie, že si pouze pěstuju pěkný karcinom atd…. Byla jsem z její reakce naprosto paf. Oponovala jsem, že to není nic neuchopitelného, že  je to cesta fyziky – biorezonance a prostého přenosu informací, ale dostávaly jsme se jen do vyšších otáček a nemělo to smysl. Nechala jsem si nabrat další stěr. Bohužel mi stěr vyšel opět za 4.

You Might Also Like