Turínské plátno

21.1.2011

Otisk hlavy Ježíše Krista z Turínského plátna přenesený pomocí Beelshire metody na obrazový formát byl odeslán z ČR do Vatikánu!

To je hlavní novinka, kterou zde mohu oznámit. Jak jsem předpokládala, moje práce vyvolává stále více zájmu, a to je velmi dobré. Tento obraz by měl být v každé spořádané rodině. Vždyť přece ideje, které Ježíš mezi lidi šířil, přetrvaly přes dva tisíce let! Jelikož jsem Plátnem trošku posedlá ☺, získala jsem poměrně nové informace o jeho tolik diskutovaném původu. V knize D.V. Cauwelaerta s názvem „Klonovat Krista?“ je uvedeno mnoho velmi zajímavých informací, které osvětlují možnosti vzniku Plátna i z pohledu moderní genetiky.

Mj. se v knize uvádí, že tolik opěvovaná radiokarbonová metoda, kterou byl vznik plátna datován do let 1260-1390, se k datování stáří látek vůbec nehodí. Sám autor této metody uvedl, že jeho metoda je přesná a spolehlivá, pouze pokud se datuje stáří dřeva.

Dále se zde uvádí, že na části tuniky z Argenteuil, spodním šatu beze švů, který měl na sobě Ježíš, když stoupal na Golgotu, a na potní roušce z Ovieda, která byla Ježíšovi přiložena na tvář při snímání z kříže, a konečně na Turínském plátně jsou stopy krve skupiny AB, kterou mají pouze 2 % lidské populace. Po mnoha expertizách, které byly na všech třech relikviích prováděny, učinilo několik vědců závěr, že všechny tři relikvie s velkou pravděpodobností pocházejí z jednoho ča – sového období, a byly na těle jednoho a téhož člověka.

[hidepost=0][/hidepost]

You Might Also Like