Syrovátka tak blízko ji máme, tak málo ji známe

6.10.2011

Je to už nějaký ten pátek, co mi dávno není dvacet, třicet ani čtyřicet. Je to už nějaký ten pátek, co neřeším, jak být oblečena podle poslední módy a držet se trendy v líčení, neřeším, kam jít na večeři, ani jak přitáhnout pozornost vysněného muže. Je mi čtyřicet čtyři. Oblékám se tak, abych se cítila pohodlně, líčím se tak, abych se cítila příjemně, k večeři vařím, co mě zrovna napadne, vysněného muže jsem si našla a máme dvě zdravé, už samostatné děti…

Svou pozornost ale stále častěji obracím ke svému zdraví a ke svému věčnému boji s tělesnou váhou. Vyzkoušela jsem kdejaké diety, výsledek byl vždy jen na chvilku. Někdy jsem trpěla hlady, jindy se přejídala, dostavovaly se pocity podráždění, stavy žravosti a jojo efekt byl téměř vždy po nějaké době zaručen. Bývala jsem unavená, s povadlou pletí a vlasy bez lesku, o problémech s trávením ani nemluvě, psychicky i fyzicky vyčerpaná. Přitom stačilo docela málo. Zařadit do své životosprávy pravidelný pohyb a syrovátku. Nejprve jsem si myslela, že se mi díky ní podařilo zhubnout, ale po pravidelném užívání jsem objevila i další neoddiskutovatelné klady tohoto nápoje. Výrazně se mi zlepšila pleť, vlasy získaly pružnost a lesk, mé problémy s trávením a vylučováním se téměř hned upravily, celá pokožka se jakoby vypnula a já se bez diet a jiných nesmyslně drahých zaručeně účinných výrobků cítím zase dobře.

Věřím, že i vy si syrovátku oblíbíte, zařadíte ji pravidelně do svého jídelníčku a účinky se brzy dostaví. Vymizí nebo se zmírní některé zdravotní problémy, třeba se vám podaří nalézt optimální tělesnou váhu (jako mně) a celkově to vše přispěje k vaší spokojenosti.

Kde se vzala syrovátka a kde ji vzít dnes?
Dříve, za dob našich babiček a rodičů, byla syrovátka zcela běžným produktem, který nechyběl snad v žádné domácnosti. Děti ji dostávaly k pití pro zdraví a někdy jako náhražku mléka, ale ani domácí zvířata nezůstávala ochuzena. Prostě syrovátka patřila k běžným produktům. Pak se na ni jaksi zapomnělo. Nová doba přinesla produkty nové, lepší, zaručující zdraví a optimální vyváženost organismu. Někdy v tekutém stavu, ale jistě v barevném obalu, jindy v tabletkách nebo prášcích, které nám pomohou dosáhnout lepšího zdraví, už jen proto, že za ně dobře zaplatíme. A přitom blahodárné účinky máme zcela na dosah a za pár korun.

Jedná se o produkt, který je k dostání téměř v každém supermarketu, nebo zcela jistě v obchodech se zdravou výživou, kde cena je příznivá. Budete-li mít štěstí a narazíte někde za městem na soukromníka, který chová krávy, možná dostanete syrovátku tam a to v tekutém stavu, zcela bez (jakýchkoliv) úprav. A její cena, chuť i účinky budou v té nejlepší podobě, co si můžete přát.

[hidepost=0][/hidepost]

You Might Also Like

  • instagram takipçi hilesi 24.7.2021 at 10:30

    Nice brooo

  • buy followers 7.11.2021 at 20:00

    Nice brooo