Stojí LEDVINY a jejich okruh za budoucností naší populace?

1.11.2012

Podle čínského pentagramu přebírají ledviny svoji vládu v období od 15. 11. až do 14. 2. Ledviny jsou orgánem, který odpovídá za stav močového měchýře, kostí a kloubů, ženských či mužských pohlavních orgánů, vlasů, uší a spadá sem i štítná žláza. Strach a úzkost způsobené dítěti převážně jedním či oběma rodiči, ovlivňuje negativně vývoj a funkci ledvin, jejichž tkáň bývá proto stažená a dochází zde k hromadění toxinů. Ve strachu vyrůstající dítě bude mít z těchto důvodů nemocné ledviny, špatné zuby, poruchy růstu kostí, křivou páteř a později nemocné pohlavní orgány, o psychice nemluvě.

Protože za mnou velmi často chodí manželské páry toužící po dětech, povím o svých zkušenostech z této oblasti.

Problém s otěhotněním, je u dnešních mladých velmi častým úkazem, který má velmi vzrůstající tendenci. Bohužel většinu děvčat přesvědčí ošetřující lékař k hormonální léčbě, která přináší velkou finanční zátěž a devastaci přirozených funkcí hormonální soustavy.

„Léčba“ umělými hormony nabourává přirozený běh organismu a tak se dost často setkáváme s přibíráním na váze a to i o 20 až 30kg., což se medicínsky řeší dalšími chemickými léky a nesmyslnými odtučňovacími kůrami atd.

Pokud se i přes takto zdevastovaný, pro těhotenství a zdravý vývoj plodu nevhodně připravený organismus podaří alespoň umělé oplodnění, dá velkou práci s udržením a donošením plodu. Mladé ženy pak často tráví větší část těhotenství pod lékařským dohledem, místo aby běhaly někde v přírodě, mají pohyb téměř zakázaný a tak se dítě vyvíjí v méně prokysličeném prostředí a i energeticky to nebude žádná sláva, neboť neustálý strach z možného potratu má i negativní vliv na dítě.

Setkávám se i s pacientkami, které dítě chtějí, ale pracovat na sobě, to ne. Nechat si vzít kouření, alkohol, hamburgery, změnit životní styl, chodit do přírody, cvičit…, to je nad jejich síly. Zdravé a chytré dítě by však chtěly všechny.

Myslím, že na mateřství by se mělo pracovat už od dítěte. Dospívající žena by výchovou měla mít hluboko uloženo v podvědomí, že mateřství je poslání.

To o čem teď budu psát, je můj názor a moje zkušenosti a prosím čtenáře, aby se na moje postupy dívali jako na možnou cestu, nikoliv na dogma.

Zásadním článkem je diagnostika organismu a vhodnosti vybraných preparátů. K diagnostice používám přístroj Salvia tak, jak mne to MUDr. Jonáš před 10. lety naučil. Samozřejmě záleží i na schopnostech a poctivosti diagnostika, časem jsem si vytvořil své názory a postupy ze svých vlastních zkušeností.

[hidepost=0][/hidepost]

You Might Also Like