Rozhovor s Jimem Humblem – Pravda nás osvobodí

3.11.2011

V pátek 30. 9. jsem poslal Jimovi Humblovi dotaz, zda by v dubnu 2012 nepřijel do ČR na veletrh Biostyl. Jim mi odepsal, že by mohl přijet za týden v sobotu 🙂 Byla to obrovská výzva, ale velmi krátký čas… 7. 10. 2011, (tedy o sedm dní později), přistálo na pražském letišti letadlo z Madridu se vzácnou návštěvou. Jim Humble, Mark Grenon a Joy Grenon přistáli po 19 hodinách cestování z Dominikánské republiky v ČR. V tu chvíli se roztočil kolotoč, který se zastavil až o týden později, kdy všichni opět odletěli za další svou prací, která se týká jediné věci – MMS. Časopis Nová Regena přináší exkluzivní informace o této návštěvě, která bude znamenat pro mnoho lidí možnost seznámit se poprvé se skvělými účinky MMS na lidské zdraví. Během návštěvy totiž proběhlo natáčení s Jimem Humblem pro velmi sledovaný pořad Soukromá dramata televize Prima. Zvláštní poděkování patří hotelu Crowne Plaza Prague, který všem hostům poskytl jedinečný servis a prostory při natáčení repotráží o MMS.

Pavel Eiselt

Pane Humble, v ČR nejste poprvé, jaké postřehy a dojmy z ČR máte?
Je to moc hezké místo.

Jaké ohlasy na MMS máte od lidí z ČR?
Ohlasy od lidí, se kterými jsem se setkal, jsou zatím všechny opravdu dobré. Těší mě to.

Ve které zemi jste se ze strany státu a zdravotnictví setkal s největší vstřícností ohledně MMS?
Nerad to říkám, ale bohužel všechny vlády mají k MMS špatný přístup a každá vláda chce šíření MMS zastavit. Farmaceutické firmy platí obrovské částky státům po celém světě a o šíření takovéhoto přípravku nemají zájem.

Znáte jméno John Virapen?
Ne, neznám.

To je člověk, který fungoval jako vysoce postavený manager ve velké švédské farmaceutické firmě. Poté, co z ní odešel, napsal knihu o všech nekalých praktikách, uplácení, smlouvách na nákup vakcín dávno před vypuknutím nového druhu chřipky a podobných manýrách ve farmaceutickém průmyslu. Dělali jsme s ním rozhovor (NR 04/2011). Dnes žije téměř jako psanec, s neustálými výhrůžkami a napadáním, odmítáním jeho knihu vydat, protože nakladatelé by přišli o další zakázky. Setkal jste se i vy s vyhrožováním a ataky na svoji osobu?
FDA (americký úřad pro kontrolu léků a potravin) sdělil, že MMS je velmi nebezpečná látka používaná jako bělidlo, ale na druhou stranu jej povolili pro používání v potravinářském průmyslu. FBI má příkaz mě zastřelit. Když jsem byl v Malawi (země v Africe), tak mi tam soudce řekl, že mě pošle na pět let do vězení. Nakonec byl soud, ale já jsem mu pověděl celý svůj příběh, že jsem za léčení lidí nechtěl žádné peníze. Takže mě vlastně nemohli dát do vězení, ale nakonec jsem stejně musel tomu státu zaplatit alespoň nějaké poplatky.

A kvůli čemu? Z čeho jste byl obviněný?
Obvinili mě, že jsem tam měl kliniku a léčil lidi, což nebyla pravda.

V České republice se používá rčení „kouzla ihned, zázraky do tří dnů“. MMS původně znamenalo Miracle Mineral Solution (Zázračný minerální doplněk) a poté došlo ke změně názvu na MMS = Master Mineral Solution (Mistrovský…). Ta změna byla z toho důvodu, že slovo „zázračný“ u většiny lidí prvotně vzbuzuje nedůvěru? Nebo proč?
Původně jsem to udělal naschvál a nechtěl jsem, aby tomu někteří lidé věřili.

Aby se přesvědčili sami?
Ti lidé, kteří by mi nevěřili, by byli buď doktoři, nebo lidé ve vládě, co mají za sebou univerzity a vysokoškolské vzdělání. Proto jsem nechtěl, aby mi věřili právě oni. Chtěl jsem, aby si mysleli, že jsem blázen, nechali mě na pokoji a nechali mne být. Takhle se mohlo MMS dostat mezi velké množství nemocných lidí, což se také stalo a neustále se tak děje, což mne velmi těší.

Dozvěděla jsem se, že jste sice původně letecký inženýr a první použití MMS vzniklo při zdravotních problémech kolegů, kteří s vámi byli na zlatokopecké výpravě. Hledání zlata je váš koníček? A zlato jste nakonec našel?
Ano. Opravdu jsme tenkrát našli zlato. Ale našli jsme také MMS, a to je přeci lepší než zlato. Skutečně jsme tehdy postavili jakýsi důl, aby se dalo těžit zlato z půdy. Při této expedici to bylo poprvé, kdy jsem MMS použil k léčení. Mnohokrát předtím jsem ho používal k sterilizaci (čištění) vody.

[hidepost=0][/hidepost]

 

You Might Also Like