Rozhovor J. Humble, Dr. A. Kalcker, K. Riverra, M. Grenon, L. Koehof, J. Grenon

5.3.2013

Den před uspořádáním kongresu se v pražském hotelu Crown Plaza uskutečnilo velkolepé interview s lidmi, kteří velmi aktivně rozšiřují informace o MMS po celé Zemi. Seřadil jsem si všechny zúčastněné do půlkruhu a předpokládal, že budu klást otázky a jednotlivci na které budou otázky namířeny, budou odpovídat. Naivní představy.. 🙂

Jime, co je nového v celé problematice MMS ?
J.H: Počet lidí, kteří MMS použili, už přesáhl 10 000 000 lidí.
M.G. Určitě je to víc. Určitě.
J.H. Odhaduji to podle počtu stažení mé knihy z internetu. Je to ale pořád málo.
A.K. Knihy se kopírují nelegálně, počet lidí, kteří je stáhli načerno, bude určitě větší.
L.K. Ano, kradou se i tak zásadní knihy. Je to ale na druhou stranu dobře. I když já jako vydavatel s tím nesouhlasím, protože mé investice do knih jsou tím ztrátové.

Počkejte, … ptal jsem se co je nového…
J.H. Byl jsem léčit lidi několik měsíců v Izraeli. Učil jsem tam lidi používat MMS tak, jako to dělám posledních deset let. Jedna z posluchaček se mnou začala spolupracovat intenzivně, má mnoho informací, které jsme s Andreasem zahrnuli do protiparazitárního protokolu. Paní Kassandra je dalším přínosem pro zdraví mnoha lidí.
A.K. V brzké době bude také uveden nový aktivátor. Je to kyselina chlorovodíková, ještě ale musím s kolegy z univerzity ve Španělsku upřesnit koncentraci. My jsme v té univerzitě vytvořili model žaludku. Je to věrná kopie lidského žaludku a na ní se testuje množství vyvinutého chlordioxidu uvnitř. Zkoušeli jsme mnoho koncentrací a mnoho kyselin a ze všech nejlépe vychází právě ta chlorovodíková. Zkoušeli jsme koncentrace od 1 do 20 % a vyšla nám koncentrace někde mezi 3 až 5 %. Jsou to velmi důležitá data, která mohou posunout vývoj používání MMS o velký kus dopředu. Po mém návratu do Španělska by se na univerzitě měly provádět fi nální výzkumy pro upřesnění koncentrace.
J.H. Kyselina chlorovodíková je ale pro třetí svět, pro lidi z těchto zemí třetího světa špatně dostupná. Tohle bude spíše pro civilizované země, tam sehnat kyselinu chlorovodíkovou není problém. Třeba v Africe ale ano.
A.K. Jime, je nutné na tu kyselinu přejít, mnoho lidí ji snáší bez problémů oproti kyselině citronové. Ta způsobuje často překyselení a střeva prostě spustí průjem. Jelikož pomnožené bakterie jsou také kyselé, ve střevech se při přemnožení patogenních bakterií spustí mechanismus, který chrání střeva před dalším pomnožením těchto bakterií. Tělo to chce vyloučit a průjem je tou nejlepší cestou. No a když někdo začne brát MMS příliš rychle, střeva se domnívají, že jsou to kyselé bakterie a spustí průjem. Tělo všechnu vodu potom použije na čištění střev. Naše břicho je náš druhý mozek.
K.R. Je to další krok kupředu. Myslím, že to bude dobré.

Leo, psal jsi mi o spolupráci s Červeným křížem. Řekneš nám podrobnosti?
L.K. Ano. Byl jsem v Ugandě několik měsíců a dokázal jsem tam přes jednoho místního člověka navázat spolupráci s místním Červeným křížem a aplikovali jsme tam MMS u více než sta lidí s pozitivním testem na malárii. 98 % z nich mělo po vypití velké dávky MMS do čtyř hodin testy negativní. Zbytek si musel dát ještě jednu dávku MMS a druhý den se opakovaly testy u všech takto ošetřených lidí. Všichni byli negativní. Tamní lékaři na to zírali jak u vytržení. J.H. Leo dokázal to, o co se snažím spoustu let. Snad již nyní bude tedy pro kritiky MMS jasno. Červený kříž je celosvětová organizace. Tohle už nelze dál ignorovat. No.. i když.. pro farmacii je možné zastavit všechno. Proto musíme dál pracovat a šířit informace o MMS mezi obyčejné lidi.
K.R. Přesně tak. Musíme informace stále dostávat mezi lidi.

[hidepost=0][/hidepost]

You Might Also Like