Rituál početí dítěte a Vědomé milování, aneb zažijte Velký Třesk ve Třech

24.6.2013

V minulých číslech jsem se rozepsala, jak se na vědomé početí dítěte připravit na tělesné, vztahové, duševní, výživové, materiální i duchovní stránce. Co všechno je potřeba mít v pořádku, abychom si toto období užili a opravdu jím prošli v síle a lásce.

Když v partnerství záříte každý zvlášť a taky spolu… Když se vaše bytí synergicky podporují a doplňují v životní cestě a v životních posláních… Když rodinné zázemí je pro vás více podporující než stresující… Když vnitřní zranění a trápení z ranného dětství jsou vyléčená… Když vám váš jídelníček a životní rytmus prospívá na těle i na duchu… Když události vnějšího světa vám dávají vnitřní smysl a hluboce chápete, k čemu je civilizace stvořena… Ovládáte umění být svobodný i když se smyčka osobní svobody pořád stahuje… Když víte, jaké otázky jsou podstatné a najdete na ně odpovědi, kterými se pak řídíte… tak jednoho krásného dne vám oběma může vědomě přijít jasná zpráva duše, že do vašeho života se hlásí děťátko, a že jste plně připraveni.

Vědomý kontakt s duší dítěte, ještě před početím,
je velice důležitý krok, díky kterému vzniká zcela výjimečné a posvátné pole rodiny už v tomto stádiu. Toto pole je vítacím rituálem při početí fyzické části dítěte. V dnešní době už je jasné, že dítě netvoří jenom jeho tělo, ale mnohem, mnohem víc. A taky víme, že duše dítěte je přítomna u zrodu svého tělesného chrámu. Pokud je tento obřad plození vědomou záležitostí, láká k sobě vysoké energie světla, které ho chrání a usnadňují průběh těhotenství, porodu a následného vývoje. Je požehnán.

Máme vnitřní schopnost ovlivňovat početí.
Navyklá „pravda“ však zní, že početí se zdá být neuchopitelný a zcela náhodný proces, o kterém nemůžeme rozhodovat jinak, než používáním antikoncepce. To je hodně zavádějící představa a není to pravda. Máme schopnost a vždycky jsme jí měli, aby k početí docházelo v okamžicích plného souznění s tímto záměrem. Umíme to, naši dávní předci tuto schopnost žili jako každodenní praxi – mít schopnost a sílu ovlivňovat početí svého dítěte. Z milování se může stát:

Rituál milování = tvoření fyzického chrámu dítěte.
Co to rituál je? Jednoduše řečeno, rituál je událost vyjmutá z každodenní rutiny, které se přikládá speciální význam, přistupuje se k ní se sváteční a posvátnou úctou. (Svátečné a posvátné v tomto kontextu nemá nic společného s  náboženským paradigmatem vnímání nějakého aktu, svátku…) Nabízí se otázka kdy ten rituál udělat? Jsou páry které „na to skočí“ každý den před, v průběhu a pro jistotu i po ovulaci. Pak lze použít Symtotermální metodu pro výpočet plodných dnů, nebo prostě žena cítí, kdy je „to“ možné. Znám páry kterým toto funguje a kterým zase ne.

Plodná i mimo ovulaci.

Žena může být plodná i ve zcela jiné dny, než ukazují výpočty. Souvisí to s lunární fází ve které byla žena zrozena. Zjistěte si v jaké fázi byla luna v době když jste se narodila a to je ta fáze luny každý měsíc, kdy můžete být plodná i mimo ovulaci.  Něco tady ale pořád chybí. Milováním tvoříme fyzický chrám pro duši koho :)? Takže ten dotyčný by u toho také měl být.

Zahrňme do rituálu početí také děťátko.

Početí není náhoda ani splněná touha. Je to naplněná dohoda s duší děťátka, kterou jste udělali na duševních pláních ještě před vlastním početí a narozením. Otázkou je, nakolik si na tuto dohodu dokážete vzpomenout a naplnit ji. Dítě je ve fázi počínání pořád ve světě duší a tím pádem má jasné vzpomínky na vaši dohodu. Proto je to skvělý spojenec pro komunikaci, rozpamatovávání se na vzájemnou lásku a vazbu. Dítě moc dobře ví jak a kdy chce být splozeno. Spojte se s ním.

Meditace, modlitby, kresby, příroda, voda, sny, alfa hladina mozkových frekvencí, intuice… to všechno jsou cesty. Jednou z cest jsou sny. Snění je moc důležité pro náš život. Duše se vydává do jiných světů, galaxií i na vzdálené planety, aby udělala co je potřeba v průběhu spánku.

Zkuste:

Snít vědomě.

Důležité je spát sám / sama, ve své auře.

V noci dostáváme zprávy pro svou životní cestu. Děje se to na úrovni jemnohmotné (aurické) a když ve vaší auře někdo spí, tak máte promíchané informace a nejasné vedení. Takže doporučuji spát odděleně, každý ve své auře a ve svém pelíšku :). Zapomeňte při tom na syndrom „oddělených ložnic“, které symbolizují nefunkční vztah. Je to jenom další „systémovka“, nutící lidi dělat to co jim neprospívá.

Vlastní pelíškování aneb oddělené ložnice přitažlivost a jiskření partnerů posilují.

Jasně, že kdykoliv večer, ráno… máte prostor pro tulení, muckání, milování. No a pak si hupsnout do svých pelíšků, kde se vyspíte ve vlastní auře a očistíte se od vlivů jiných aur, se kterými jste během dne byli. Je to skvělé a moc prospěšné. Doporučuji z vlastní letité zkušenosti v partnerství.  Nebojte, neztratí se, naopak, přitažlivost se posílí a bude vás to spolu víc bavit.

[hidepost=0][/hidepost]

You Might Also Like