Quinton Laboratoires International v ČR

6.2.2013

V minulých číslech časopisu Nová Regena jste se mohli dočíst o objevech a výsledcích pokusů francouzského biologa René Quintona s mořskou plasmou. Naše články vzbudily u vás, našich čtenářů velký ohlas. V tomto čísle vám tedy přinášíme další informace, které snad budou ku prospěchu mnoha lidí. První a nejzásadnější informací je to, že se společnost Z-Technology s.r.o. stala prodejcem produktů Qinton Laboratoires International pro ČR a SR. Nyní zde popisované produkty můžete zakoupit v e-shopu na www. zapper.cz . Položili jsme se tedy majiteli této společnosti několik otázek, které vás jistě zaujmou.

Co vás vedlo ke vzniku zastoupení zastoupení Laboratoires Quinton International v ČR a SR?
Pavel Eiselt, majitel společnosti Z-Technology: „Dovezl jsem produkty Quinton z USA a nechal je zde otestovat ve SZÚ. Výsledky byly zcela v pořádku, ale ty produkty byly hrozně drahé. Jedno balení Quinton Isotonic a 1 litr mořské plasmy vyšel v přepočtu na skoro 12 000 korun… Proto jsem začal pátrat, a zjistil jsem, že Quinton Laboratoires jsou z Evropy a že tedy dovoz produktů bude mnohem levnější a jednodušší. Nechal jsem si zaslat vzorky a ty také nechal otestovat. Vše bylo v pořádku a tak začalo jednání o zastoupení v ČR a SR. Splnili jsme po týdnu vyjednávání požadavky Quinton Laboratoires International a stali se prodejci jedinečných produktů této farmaceutické společnosti pro ČR a SR. I když jde o výrobky podle evropského lékopisu, tedy ve farmaceutické kvalitě, jedná se o zcela přírodní a sterilizací neznehodnocené produkty. Veškerá mořská plasma, která je laboratořemi Quinton produkována, je zpracovávaná tzv. studenou mikrofi ltrací. Pouze touto cestou je možné zachovat unikátní vnitřní složení mořské plasmy, které popisoval ve svých vědeckých popisech René Quinton. Ostatně – laboratoře Quinton vlastní i přímí potomci René Quintona“.

Několik čtenářů nám napsalo, že je přece jednodušší rozpustit mořskou sůl ve sladké vodě a máme téměř totožnou vodu. Je to tak?
Bohužel není. Jak správně řekl Andreas Kalcker – když vysušíte krev a potom ji opět smícháte s vodou – už to nebude možné použít jako krev. Nebude už to ta živá tekutina. Mořská plasma se vyrábí z mořské vody. Sběr této vody podléhá přísným pravidlům a voda je čerpána Quinton Laboratoires na stejných místech, které René Quinton v minulém století označil jako nejvhodnější. Je to našim čtenářům známá „zóna slunečního průniku“, která začíná zhruba 30 metrů pod hladinou oceánu a končí asi 10 m nad dnem. V této zóně se nachází nejcennější tekutina, kterou René Quinton označil jako Sea Plasma (Mořská plasma). Biomateriál, který se v této plasmě nachází, nastoluje v těle rovnováhu zcela zásadním způsobem. Obsahuje totiž mikroklima a veškeré stavební prvky, nutné pro vznik (a tedy i udržení) života. Poměrně příjemným poznatkem je fakt, že po zhruba dvou týdnech užívání Quinton Hypertonic strmě narůstá vodivost těla a dochází tak k mnohem lepšímu působení frekvenčních terapií. To je ale jen druhořadý efekt používání Quinton Isotonic a Hypertonic.

[hidepost=0][/hidepost]

 

You Might Also Like