Příprava na Vědomé početí – 1. část

20.4.2013

aneb co dělat pro vědomé početí svého potomka.
Rady jsou platné pro oba budoucí rodiče matku i otce stejnou měrou.

Co to je Vědomé početí? Je to to samé jako početí, chtěné početí? Kolem tohoto tématu bývá mnoho otázek. Hned na úvod vyjasňuji, že početí, chtěné početí a vědomé početí není to samé. Početí se může stát kdykoliv, ne jenom v plodné dny. A buď je to chtěné početí, nebo nechtěné početí, opředené mnoha stydlivými až nechtěnými energiemi, kdy se to prostě stalo. Pokud se snažíte otěhotnět, tak víte, jak vzácné je, aby se to stalo. Je škoda, že s takovým zázrakem jaké početí bezesporu je, se pojí i tak nízké až hanlivé emoce. Vědomé početí je něco zcela jiného.

Vědomé početí,
je mystérium zrodu kde pracujeme a účastníme se tohoto zázraku na mnoha a mnoha rovinách, ne jenom na tělesné. Hrají tam hlavní roli: naše fyzické zdraví, naše strava, psychická kondice, rodinné vzorce, limbický otisk, vztah s rodiči a kvalita partnerského vztahu ve kterém jsme. Vědomé početí je skutečné rozhodnutí pro rodičovství, uvědomění si a přijmutí všech důsledků a zodpovědnosti, které tato životní role obnáší. Je to rozhodnutí které přichází minimálně 2 roky před samotným početím. 2 roky je ideální doba na to, aby se člověk dokázal připravit na vědomé početí.

Kdy do toho praštíte?
Tuhle divnou větu asi každý zná. V povědomí lidí není příprava na početí známá. Všechno se řeší až když je dítě tzv. „na cestě“. To už je ale velice pozdě něco řešit ohledně dítěte. Dítě se už vyvíjí a všechno vnímá, jeho mozek a limbický systém zaznamenává všechno co se děje v matčině těle na fyzické, emoční i psychické rovině. Dle toho si vytváří limbický záznam o světě, který ho čeká a o svém místě ve světě. Rozhodnutí, jestli dítě chcete nebo ne, je otázka, kterou se zabývejte 2 roky před početím, ne když je dítě v bříšku a vnímá to! Kriminální případy jsou nechtěné děti, které se přeci jen narodily. Váš zdravotní stav, alergie atd. je základní stavební kámen pro tělo dítěte. Čím trpíte vy bude velmi pravděpodobně trpět také dítě. Mám spoustu klientů, kteří si mysleli, že dítě nebude trpět tou alergií kterou trpí oni. Iluze. Chcete zdravé dítě? Uzdravte své tělo od všeho, co ho trápí přírodní metodou. Očistěte ho od všech zátěží… před početím. Početí je veliká zodpovědnost za svůj vlastní stav, který předáváte dále oba rodiče, matka i otec stejnou měrou.

Limbický otisk
Vědomé početí je cesta na dlouhou trať a začíná už u našeho vlastního početí. Způsob jakým jsme byli počati, jaké bylo těhotenství, jak jsme se se narodili tvoří základní kámen vzorců, které předáváme dalším generacím. Vřele doporučuji popracovat na svých vzorcích hned jak se o tom dozvíte, není na co čekat, je to makačka a chce to čas. Psala jsem o tom v minulých článcích věnovaných limbickému otisku.

Dětství,
je klíčové období pro rozvinutí našich darů a talentů. Závisí to od způsobu jakým jsme byli vychováváni, respektováni, milováni, jak jsme poznávali hranice své i jiných… Jestli máme milující zázemí, bezpečí rodiny, nebo naopak kritické zázemí neustálé kontroly a očekávání, tresty… Z tohoto období také pochází spousta traumat a zablokované energie, které při početí hrají roli. Mohou plodnou energii v nás blokovat, nebo úplně věznit. Nebo naopak hnát nás do rodičovství ve snaze zamlžit jiné nevyřešené hluboké trauma, například z opuštění. Pracujte na uvolňování své bytosti.

You Might Also Like