Nový směr Frekvenční terapie

15.5.2011

Několik posledních let jsem se často zamýšlela nad tím, kam by se měl ubírat můj pracovní život, abych v něm našla uspokojení a hlubší smysl.

Jelikož se jako typická žena ve znamení Panny zajímám již dlouhá léta o zdraví a zdravý životní styl a zároveň mě uspokojuje služba druhým, lákala mě samozřejmě možnost věnovat se něčemu z oblasti alternativní medicíny. Tam jde o zdraví i pomoc druhým. Ale čemu konkrétně? A kde sebrat odvahu a pustit se do něčeho nového? Na první otázku jsem znala odpověď téměř okamžitě, jakmile jsem v časopise Regena poprvé četla o plazmovém generátoru RPZ14 firmy Z-Technology. V té době jsem měla již asi roční zkušenost s frekvenčním generátorem Ravo Zapper, který jsme používali doma na sobě a nejbližším okolí. Viděla jsem, že to velmi dobře a efektivně funguje. Plazmový generátor mě však zaujal ještě víc. Jeho unikátnost, vysoká účinnost i neškodlivost pro lidský organismus mi připadaly úžasné! Nápad tedy byl, tak už jen sebrat odvahu a začít něco nového. Nakonec to nebylo tak těžké, rodina mě podpořila, místnost v našem domě se také našla.

Zbývalo „jen“ sehnat první klienty. Ani to nakonec nebylo díky dnešním možnostem internetu tak obtížné.

A co je tedy na plazmovém generátoru RPZ14 tak unikátního?
Plazmový generátor je frekvenční generátor, který slouží k ničení patogenních mikroorganismů, jako jsou viry, bakterie, plísně a parazité, což je příčina většiny našich zdravotních problémů.

Princip frekvenční terapie je založen na objevu vědce-mikrobiologa Dr. Rifeho, který díky svému unikátnímu mikroskopu ve 20. letech 20. století zjistil, že každý mikroorganismus vyzařuje svoji specifickou frekvenci. Dalším posunem k objevu principu frekvenční terapie bylo zjištění, že pokud jakémukoli mikroorganismu pošleme stejnou frekvenci, jako sám vysílá, dojde k rozkmitání jeho buněčné membrány, ta to vydrží jenom po určitou dobu (u frekvencí vysílaných plazmovým generátorem cca. 3 minuty), poté praská a mikroorganismus se rozpadá.

Plazmový generátor RPZ14 patří ke světové špičce, protože firmě Z – Technology se podařilo dovést tento přistroj k dokonalosti (např. rozsah frekvencí 1–900 000 Hz). Díky tomu, že přístroj vyrábí česká firma, je pro nás také dostupnější z hlediska informací, servisu a určitě i ceny.

Osobní zkušenost s detoxikací
S detoxikací pomocí frekvenčního generátoru jsem udělala zkušenost nejprve sama na sobě:

Po přečtení článku o Ravo Zapperu v časopise Nová Regena jsme se téměř ihned rozhodli si ho zakoupit domů. Nechala jsem si udělat diagnostiku a nevěřila, co všechno ve mně přebývá. Můj organismus byl plný všech možných virů, bakterií i parazitů (!), a to těch poměrně běžných i těch méně frekventovaných. Začala jsem večer co večer likvidovat tyto zátěže pomocí Ravo Zapperu. A opravdu se mi udělalo líp: zmenšila se únava (lehce přetrvávající po chronickém únavovém syndromu), zmírnily se migrény a nedávno jsem si uvědomila, že se mi také podstatně zlepšila kvalita spánku. Při kontrolním měření samozřejmě byly zaznamenány velké změny, většina ničených patogenů byla pryč. Dnes už vím, jak důležité je znát stav svého organismu z hlediska zátěží patogenními organismy a zároveň mít k dispozici kvalitní frekvenční generátor.

Použití plazmového generátoru
Plazmový generátor je ten dokonalejší z frek – venčních generátorů – jeho výhoda spočívá v tom, že jeho výstupní frekvence – pulsy se dokážou dostat všude – projdou obsahem střev i kostmi. Jeho použití je nenáročné, bezkontaktní, terapeutické frekvence jsou vyzařovány do prostoru v dosahu 8–10 m.

Při ošetření plazmovým generátorem se dají velmi dobře využít různé programy pro regeneraci a čištění různých orgánů – např. program pro podporu jater, čištění ledvin, rozproudění lymfy, atd.
Jeho největší síla však tkví v tom, že dokáže velmi účinně zničit patogenní mikroorganismy (viry, bakterie, plísně, parazity), pokud víme, které konkrétně obývají naše tělo. Pak postačí kolikrát i jedno ošetření plazmovým generátorem a konkrétní zátěž je zničena.

Někteří z mých klientů cítí úlevu již během ošetření, někteří cítí na kůži lehké brnění od frekvencí a většina necítí nic zvláštního, nicméně úleva se většinou dostaví (pokud klient pociťoval zjevné fyzické potíže), nebo se pozitivní změna ukáže při kontrolním měření (diagnostice), kam klient většinou znovu zavítá.

[hidepost=0][/hidepost]

You Might Also Like