Nová kniha Jima Humbla & kolektivu autorů o MMS

21.4.2013

Nová, svým obsahem i počtem stran nejrozsáhlejší kniha o Master Mineral Solution od Jima Humbla a kolektivu autorů právě vyšla!

Kniha shrnuje dosavadní poznatky o látce MMS, kterou použilo či používá do této doby na celém světě přes deset milionů lidí.   Kniha je plná informací jak léčit nemoci pomocí MMS, detailní postupy jednotlivých aplikací, osobní příběhy a výpovědi lidí, kteří MMS používají. Kniha má přes 400 stran a jde o naprostou novinku!

knihammmssZde máte ukázku z této knihy:
Jim Humble udělal obrovský kus práce a jen díky jemu se nyní MMS nachází tam, kde je. Představte si, že by jste byli v jeho kůži. Mnoho let musel čelit útokům a urážkám své osoby, mnoho let trpělivě vysvětloval a nezištně pomáhal nemocným lidem. Kdo z nás by toto vydržel? Jim musel být přesvědčen o tom co dělá, když viděl tolik lidí, kteří se po MMS uzdravili. Přesto se stále najdou lidé, kteří bouchají pěstičkami do stolu a hloupě a sprostě lžou o MMS. Podívejte se na www.sysifos.cz a počtěte si. Spolčení hlupců v občanském sdružení Sysifos promlouvá ústy několika „odborníků“ k veřejnosti. S povýšeným nadhledem všehoznalců hodnotí téměř všechno, neboť samozřejmě všemu rozumí. Můžete se tam o MMS dočíst například tohle:

Dotaz: MMS, Miracle Mineral Supplement
Narazil jsem na Váš článek o „zázračném“ léku MMS. Byl bych rád, kdybyste mi napsali co o něm víte nebo nevíte. Prohledával jsem internet a musím říci, že ačkoliv se o tomto přípravku dá najít mnoho informací, tak žádné negativní účinky nejsou potvrzeny pokusem, ale jsou pouze teoretické. Zarážející je pro mě, že se tím nikdo z odborníků nezajímá prakticky (nebo mi to není aspoň známo) a že to nebylo klinicky testováno.

Můžete mi říci, zda existuje nějaký případ smrti nebo těžké zdravotní újmy spojené s užíváním MMS (jestli můžete poslat odkaz na tuto zprávu). Nikde jsem totiž nenašel jediný případ, kdy by nějaký bývalý uživatel MMS tvrdil, že mu to nějakým způsobem ublížilo. Všichni, kteří tvrdí, že je to nebezpečné, to nemají doloženo experimentem, zatímco zastánci ano.

Odpověď (JH):
MMS, Miracle Mineral Supplement je dnes nabízen hlavně na internetu jako „konečné řešení všech nemocí“. Výrobek se skládá ze dvou balíčků, s chloritanem sodným a kyselinou citronovou. Smícháním obou složek vzniká chlordioxid (oxid chloričitý), silně jedovatá látka, která se používá k dezinfekci vod a bělení textilu. Podrobnou informaci o přípravku MMS a jeho rizicích najdete v článku „Žhavá novinka v alternativní medicíně – MMS“ v našem Zpravodaji č. 3/4 z r. 2009 nebo v knize Alternativní medicína a léčitelství (J.Heřt, Nakl. Věra Nosková, 2011). Zpravodaj i kniha jsou přístupné na naší webové stránce. Kriticky se k používání MMS vyjádřila v r. 2010 i česká Státní zemědělská a potravinářská inspekce, která vydala toto varování: „Případ MMS je ukázkou naprosto bezohledného hazardování s lidským zdravím, přípravek slibuje konzumentům nemožné, jeho užíváním si však lidé mohou ublížit. Firmám, které MMS nabízejí jako přípravek k ústnímu užití či přímo jako doplněk stravy, hrozí ze strany SZPI kromě zákazu uvádění zboží do oběhu samozřejmě také citelné finanční pokuty ve správním řízení.“ Jedovatost chlordioxidu je prokázána bezpečně. Je to silné oxidační činidlo, které sice hubí bakterie a viry, ale také poškozuje buňky těla oxidačním stresem.

[hidepost=0][/hidepost]

You Might Also Like

4 komentáře

 • Reply monika 3.4.2013 at 22:36

  užívam MMS a stále žijem,viem ako veľmi mi to pomohlo a pomáha,takže v tom neprestanem,pretože chcem žiť…

 • Reply Martina 5.5.2013 at 18:42

  Také užívám MMS a žiji. Cítím se velmi dobře a dokonce jsem přestala mít alergické reakce. Všem kdo má atopické ekzemy a různá chronická onemocnění doporučuji.. Jen si před tím než začnete brát tento zázračný preparát, přečtěte knihu.
  Martina

  • Reply Jana 11.8.2013 at 20:11

   Prosím mohu se zeptat jaké mms užíváte.Já si objednala přes známou…prý je to pravé mms a na láhvičce je napsáno chloritan sodný roztok 24,5 pro bělení techtílií.Což mě vyděsilo.Nemělo by tam být pro desinfekci vody?
   Děkuji.

 • Reply františek liptak 10.5.2013 at 17:36

  klidne uverejnite moju emailovú adresu 21r som si liečil pomocou lekárov neuspešne!!! ulceroznu kolitídu až mms to dokázalo ,užívame mms cela široka rodina aj známi rád sa podelím o svoje skúsenosti ,o.i som si vyliečil zlateho stafilokoka a roky nepoznáme slovo chripka, s pozdravom liptak nemšová email franto1961@centrum.sk

 • Leave a Reply