Návštěva laboratoří Quinton v Alicante

27.8.2014

Divize Quinton.cz společnosti Z-Technology s.r.o. se v květnu letošního roku oddělila z důvodů neustále se zvyšujících prodejů originální mořské plazmy Quinton a vznikla nová společnost Quinton Czech Republic s.r.o.
Po zařízení všech potřebných formalit přišel čas se poznat osobně se zástupci Quinton Laboratoires International. Nejlepší způsob je vždy osobní návštěva v sídle firmy. Chtěli jsme také osobně vidět výrobní prostory laboratoří a poznat do detailů postup výroby mořské plazmy Quinton.

Na pozvání generálního ředitele Quinton Interantional jsme tedy odletěli do Španělska, do města Alicante, kde firma sídlí. Při přestupu v Madridu mělo letadlo do Alicante zpoždění a my jsme se dostali do hotelu až ve 3 hodiny ráno… a už v 10 hodin jsme měli být v laboratořích.

Pokud máte knihu „Quinton – léčba mořskou plazmou” nebo jste četli předchozí čísla Nové Regeny, jistě už víte o produktech španělské společnosti Quinton Laboratoires International, která vyrábí produkty z mořské plazmy navazující na postupy uznávaného vědce, lékaře a objevitele René Quintona. Název „mořská plazma” byl této tekutině dán samotným René Quintonem, neboť isotonický roztok mořské plazmy je téměř totožný s lidskou krevní plazmou. V dobách, kdy René Quinton prováděl své objevy, byla isotonická mořská plazma používána intravenózně s těžko uvěřitelnými výsledky.

Voda pro výrobu mořské plazmy je čerpána ve víru oceánského planktonu v tzv. Vortexech. Tato místa jsou viditelná pouze z velké výšky a voda v nich se od ostatní vody v oceánu výrazně liší. Právě v těchto místech René Quinton našel svůj největší objev, který chtěl rozšířit mezi celé lidstvo. Jedná se tedy o nejčistší a nejpřirozenější biomateriál, který nyní v laboratořích Quinton podléhá nejpřísnějším kontrolám podle světových standardů pro výrobu léčiv.

Práce René Quintona znamenala průlom v tehdejší lékařské vědě a je skvělé, že jeho přímí potomci v jeho práci pokračují. My jsme rádi, že naše firma může být významnou součástí podpory jedinečného produktu, který by měl používat každý člověk bez rozdílu věku. Mořská plazma Quinton v těle navozuje přesně to prostředí, které bylo člověku dáno a které si bohužel svým životním stylem sám člověk bere. Vnitřní prostředí v těle, které mořská plazma Quinton navozuje, je pro správné fungování lidského těla zcela zásadní, a pokud tedy budete používat mořskou plazmu pravidelně, uděláte pro své tělo z hlediska prevence to nejlepší, co můžete udělat. Mořská plazma obsahuje vše potřebné pro správné fungování všech orgánů. Oceán je plodová voda lidstva, je starý jako planeta Země.

O kvalitě těchto produktů bylo již napsáno mnoho, nicméně vidět na vlastní oči tyto laboratoře, kde vše vzniká, a hlavně osobně se setkat s lidmi, kteří laboratoře vlastní a provozují, pro nás bylo prioritou. V červenci jsme se tedy jako zástupci české pobočky Quinton Czech Republic s. r. o. na návštěvu vydali. Samotné laboratoře jsou umístěny na okraji města Alicante v průmyslové zóně. Při příjezdu jsme spatřili velkou moderní budovu s logem Quinton Laboratoires.

Laboratoře jsou pro veřejnost uzavřené, okolí i vstup výrobní haly je střežen kamerovým systémem. Byli jsme přivítáni recepční, která nás očekávala a informovala obchodního ředitele, kterým je Gerardo Goméz Barceló, o našem příjezdu. Po velice vlídném a přátelském přivítání, nám byla nabídnuta prohlídka laboratoří přímo s ředitelkou výroby. Dostali jsme sterilní ochranné pláště a vyrazili jsme.

[hidepost=0][/hidepost]

You Might Also Like