MMS/CDS – Jednoduchá a účinná léčba nemocí

2.3.2012

Informace a návody

Souhrnné informace o používání kysličníku chloričitého pro lidské zdraví.

„Vím, že se Jim Humble cítí jako doma v rozvojových zemích. I to je jeden z důvodů, proč se usadil v Dominikánské republice. Život v urovnaných evropských poměrech, není nic pro něj. Na to se nejspíš až příliš dlouho pohyboval v džungli. Život v zemích třetího světa prostě odpovídá jeho nátuře lépe. Není komplikovaný, je fl exibilní, ochotný a vtipný. A co je pro jeho poslání důležité, je velmi odvážný. Jim pracoval mnoho let v pralesích v různých zemích jako prospektor a báňský inženýr. Ještě dnes se mu rozzáří oči, když jej někdo osloví na téma „zlato“. I v Malawi byli lidé, kteří je hledali, a podle Jima je tam tohoto drahého kovu opravdu hodně. Někteří domorodci po zlatě skrytě pátrají a mají u řek tajné skrýše. Jimovi neujde, když někdo u vody pátrá po zlatě – netrvalo dlouho a s některými místními zlatokopy se spřátelil. Pak pro ně nechal udělat rýžovací pánve. Říkal, že se jim těmi pánvemi rýžuje mnohem lépe a práce se více vyplácí. Samozřejmě je sám zaplatil a dostali je darem. Ve svém pokoji mi jednou ukázal kousky zlata, které tam sám našel. Bylo to poprvé, co jsem spatřil surové zlato. Okamžitě jsem byl okouzlen jeho matně žlutou barvou a dokázal si moc dobře představit, že se jím lidé cítí magicky přitahováni. Jim Humble je prostě ještě opravdový dobrodruh, jak je známe z fi lmů. Každý den s ním se stává nezapomenutelným dobrodružstvím. Ví, jak nadchnout lidi. Co dělá, dělá z přesvědčení – ne pro sebe. Vždyť chce jen pomáhat nemocným lidem. V Malawi se brzy ukázalo, že MMS neléčí „pouze“ malárii. Už předtím, když ještě žil v Mexiku, začal testovat MMS na lidech trpících HIV. Pro tento účel založil sdružení, které se mělo věnovat průzkumu. Jenže v Mexiku byl „luxus“ v problému, že nenacházel dobrovolníky, ale musel pacientům s HIV platit, aby se účastnili testů. V Malawi byl naproti tomu nejen dostatek nemocných HIV (údajně až 60% populace), ale i spousty těch, kteří po MMS dobrovolně a rádi sáhli a užívali je, aby se vyléčili.

Už první HIV pacienti po několika dnech nevykazovali předchozí symptomy onemocnění a cítili se podstatně lépe. Jim jednou poznamenal, že léčí HIV a AIDS tak, jako jiní rýmu. Po dvou týdnech už byla většina lidí zdravá. Jim ale MMS podával po celé tři týdny. „Třetí týden už je jen pro jistotu,“ řekl.

V Dominikánské republice se Jim cítí v bezpečí. Když jsem od něj tehdy odjížděl, ještě netušil, že za několik týdnů Malawi opustí, aby se usadil právě zde. Několikrát se zmínil, že by chtěl odcestovat do jiné země, kde by se nemusel obávat o život a mohl vést kurzy a semináře o MMS. „Jenže, ve které zemi se o sebe nemusíte bát? Farmaceutický průmysl má rozsáhlé sítě a je v libovolné zemi na této planetě mocnější, než místní politici.“

Jim Humble se obával o život právem. Jeho adresu v Malawi znala jen hrstka lidí. Ani pro mne nebylo jednoduché ho tam navštívit. Vlastně jsem kvůli všem překážkám, které se mi stavěly do cesty do dne, než jsem se s ním sešel, už málem ani nevěřil, že se s ním setkám. Několik měsíců poté jsem se už ale mohl účastnit Jimova prvního semináře o MMS v Dominikánské republice. Dodnes se cítím poctěn, že jsem se toho směl účastnit. Bylo tam 29 lidí z 19 zemí a mezi námi se nenašel nikdo, na nějž by seminář hluboce nezapůsobil.

Vzpomínám na ty dva týdny s radostí, jako na velmi výjimečné a naplněné chvíle.

Teď, když se splnilo Jimovo přání najít zemi, kde se by se cítil doma a bezpečně, a kde za ním mohou přicházet lidé, se zvěst o MMS začala šířit ještě razantněji. Ovšem jestli je Jim v Dominikánské republice skutečně v bezpečí, můžeme jen doufat. To ukáže až čas.

Poté, co Jim začal s každoměsíčními MMS kurzy, netrvalo dlouho a americká FDA (Food and Drug Agency) zahájila v červenci 2010 razii na některé distributory MMS v USA a spustila pomlou vačnou kampaň. To paradoxně způsobilo, že se MMS díky médiím dostalo do povědomí veřejnosti a ješ – tě více se rozšířilo v mnoha evropských zemích.

[hidepost=0][/hidepost]

You Might Also Like