MMS – vyléčené autistické děti

21.1.2011

Se svolením Jima Humbla zde budu přinášet české překlady informací o MMS, které Jim Humble rozesílá ve svých mailech lidem do celého světa. Budete tak mít možnost aktuálních informací. John Wayne

E-mail z Mexika: „Před 70 dny jsem začala ve své skupině používat MMS na autismus. Oficiálně zde mám 55 lidí užívajících MMS a případy zlepšujícího se stavu dětí mne ohromují. Každý den dostávám v emailech zprávy o dětech, které začaly mluvit nebo dělají nějakou udivující věc, kterou předtím ještě nikdy neudělaly. Děkuji Vám za MMS a podporu v mé misi uzdravovat děti z autismu. Cítím, že MMS se osvědčí jako obrovský vklad do puzzle řešení autismu a napomůže dětem k uzdravení. Doufám, že v březnu budu moci prezentovat pomocí MMS zotavené autistické dítě na největší konferenci o autismu na světě v Portoriku. Přejte mi úspěch!“ Mnohokrát děkuji.

Jestliže chcete kontakt na tuto paní v Mexiku, mohu vás s ní kontaktovat. Pokud půjde o problematiku léčení, spojí se s vámi osobně.

V mládí jsem mnoho let míval jeden, stále stejný sen. Odehrával se v dávné minulosti, někdy před miliony let. Zpočátku jsem si samozřejmě myslel, že to je jen sen. Ale časem se to zdálo být jako skutečnost. Jak běžel čas, začal jsem věřit, že to musí být víc, než sen. Když jsem se začal učit o dějinách této planety a všech těch děsivých věcech, které se tu odehrály, brzy jsem začal věřit, že můj sen musí být víc než pouhé snění, a hodlal jsem s tím něco udělat.

Zajímavé bylo, že v průběhu let mi pár lidí při několika příležitostech vyprávělo o vlastním snu, který měl stejný obsah. To samozřejmě jen po – sílilo názor, že se asi jednalo o víc než jen sen. Stal jsem se pak bádajícím vynálezcem, vedeným myšlenkou přijít na něco, co by pomohlo změnit poměry na Zemi. Vynalezl jsem nový způsob výroby elektronických obvodů, ale nezdálo se, že by to pomohlo něco změnit. S kamarádem jsme pak společně vyvinuli techniku, jak srazit na nulu radioaktivní záření, tedy něco, co se považuje za nemožné. Ale mezitím už byly investovány miliardy do ukládání radioaktivních materiálů do země, a o podobné vynálezy neměl nikdo zájem. Potom jsem vynalezl nový typ helikoptéry, metodu elektronického čištění vody, a řadu drobných vynálezů, které jsem prodával ve své geologické firmě.

Nakonec jsem v jihoamerické džungli objevil MMS a bylo mi jasné, že právě to je tím, co jsem hledal. Podle mého názoru MMS nepochybně může změnit tuto planetu.

[hidepost=0][/hidepost]

You Might Also Like