MMS/CDS – neprozkoumané zdraví

24.6.2013

Kniha Dr. Kalckera s názvem „CDS – neprozkoumané zdraví“  – o využití účincích MMS/CDS/CDI (oxidu chloričitého) pro likvidaci nemocí, je právě v tiskárně :-). Časopis Nová Regena se souhlasem českého vydavatele přináší exkluzivně ukázku z této knihy, která zcela jistě rozvíří diskuze o současné medicíně a určitě rozšíří množství uživatelů MMS/CDS.

Dr. Andreas Kalcker napsal knihu, která jde na téma MMS a oxidu chloričitého zcela vědecky a přitom populární formou, která je srozumitelná téměř každému. Posuďte z ukázky sami.

Moje žena a já jsme kdysi vedli blog o účincích oxidu chloričitého a jeho léčivých schopnostech a na základě zkušeností jsme dospěli k závěru, že je lepší užívat méně kapek několikrát za den, než hodně kapek najednou. Jim Humble došel časem ke stejnému závěru. Na základě obecného pravidla je dnes doporučené dávkování téměř pro všechny případy 1.000, což nepřekročí více než 3 aktivované kapky najednou a lze to perfektně bez problémů snést. Osud tomu chtěl, že jsme se Jim Humble a já stali časem přáteli. Strávil hodně času v našem domě ve Španělsku a mohli jsme spolu bádat a diskutovat o nemocech a o oxidu chloričitém.

V té době jsem mohl vyvíjet spolu s přáteli Enriquem a Rogerem takovou formu oxidu chloričitého, která se Jimovi tak líbila, že jí dal název CDS (Chlorine Dioxide Solution – roztok oxidu chloričitého). Vylepšení CDS vzhledem k původní směsi je především v jeho chuti a v tom, že nezpůsobuje průjem ani ve vysokých dávkách a že ve formě CDI (což bude vysvětleno později) ho lze aplikovat injekčně intramuskulárně a intravenózně. V této knize chci zveřejnit mé poznatky získané výzkumem, přičemž veškeré poznatky uvádím a zveřejňuji zdarma, aby nemohly být patentovány a staženy z trhu. Chtěl bych vědeckým, ale snadno pochopitelným způsobem, zveřejnit pozitivní a také negativní účinky. Ve skutečnosti věci nikdy nejsou tím, čím se zdají být. Na začátku jsme věděli, že MMS je schopen léčit, nicméně nám nebylo jasné proč, vzhledem k tomu, že to postrádalo zjevnou logiku.

Po několika letech výzkumů se mi z velké části podařilo dešifrovat, jak funguje. Vysvětlil jsem profesionálům, tedy profesorům, lékařům a terapeutům, kteří měli co do činění s medicínou, proč je taková obyčejná minerální sůl schopna vyléčit nebo uzdravit nemoci, tak jak se uvádí v různých zprávách. Jedná se například o tyto nemoci:

Bolesti břicha, cukrovka, kožní infekce, fibromyalgie, žloutenka typu B, otrava olovem, otrava fluorem, různé kožní problémy, problémy se sluchem, posttraumatické stresové poruchy, cysty, některé druhy rakoviny, rakovina prsu, rakovina nohy, rakovina prostaty, rakovina žaludku, lymfom, rakovina štítné žlázy, lupy, reflux, popáleniny od slunce, štípance od hmyzu, vícečetná citlivost na chemické výrobky, bronchitida, osteoartritida, bolesti zad, bolesti kloubů, špatné zažívání, štítná žláza, vředy, endokarditida, nádory, poruchy soustředění, psoriáza, bradavice na chodidlech, zánět močového měchýře, problémy se žaludkem, dýchací obtíže, infekce močových cest, zánět ucha, zahlenění, oběhové problémy, astma, chronická plicní obstrukce, rozedma, aktinická keratóza, keratóza, sluneční ekzém, dna, bolest čelistí, TMJ/TMD, průjem, zánět ledvin, nauzea, otrava z jídla, zvracení, arteriální plak, cholesterol, vyléčení nebo alespoň výrazné zlepšení lupusu, některé druhy žlučových kamenů, zánět žlučníku, nekróza, nespavost, zácpa, problémy s očima, váha/obezita, migréna, pyorea, stomatitida, ústní infekce, horečka, křeče, případy osteonekrózy čelisti, ztráta paměti, divertikulitida, akné, lymfatické bolesti, nadměrné pocení, bartonella, babesióza, bradavice na genitáliích, genitální opar, lidský papilomavirus, zhmožděniny, cysty, plísně, kandidóza, malárie, horečka dengue, bolesti nohou, různé druhy paralýzy, slabost, vyléčení nebo pomoc a zlepšení při roztroušené skleróze, chlamydie, pohmožděniny, pneumonie, otoky, překyselení žaludku, rýma, syndrom dráždivého tračníku, zlepšení HIV/AIDS, rakovina kůže, únavový syndrom (CFS), zánět tlustého střeva; odstraňuje bakterie, viry, alergie, bolesti hlavy, deprese, úzkost, artritidu, diabetický bércový vřed, gangrénu, různé druhy vyčerpání, zlepšuje morgellony, infekce obecně, kašel, vyrážku, některé srdeční problémy, mentální poruchy, syndrom děravého střeva, otevřené rány, virus Epstein-Barrové, opary, bromhidrózu, tělesný zápach, ekzém, parazity, viscerální leishmaniózu, gangrénu, plíseň nohou, bradavice, akné, chřipku, intoxikaci z kovů, syfilis, lymskou boreliózu, některé druhy parazitů, dentální abscesy, bolest zubů, některé typy tuberkulózy, reaktivní artritidu, vaskulitidu, nodulární svědění, některé typy celiakií, štípance od zvířat, otravy, halitózu, žloutenku typu C, krvácivost dásní, Crohnovu nemoc, infekci prsou, otravu merkuriem, kousnutí pavoukem, nepravidelnosti menstruačního cyklu, bolesti svalů, zlepšení Parkinsonovy choroby, Sjögrenovy nemoci, stafylokokové infekce, Reitrova syndromu, problémů s nadledvinkami, atd… atd… atd…

[hidepost=0][/hidepost]

You Might Also Like