MMS aktuální informace

1.7.2011

Jim Humble rozeslal informace, které zdokonalují protokol 1000. Tento protokol se nazývá nyní protokol 1000+, ale jde o prosté doplnění dávky MMS o 1–2 kapky DMSO. DMSO zajistí rychlejší a účinnější vstřebatelnost MMS, které je žádoucí u herpesových infekcí a kandidózy. Rovněž byly při tomto postupu zaznamenány mnohem lepší a rychlejší výsledky u borreliózy a chlamydiových infekcí.

Jim Humble měl být i na schůzce v Praze, která se uskutečnila na přelomu května a června. Bohužel jeho program byl na poslední chvíli změněn a Jim odletěl ze Španělska přímo zpět do Dominikánské republiky na další školení o MMS. Předběžně bylo ovšem domluveno, že se Jim Humble na podzim r. 2011 po své další návštěvě ve Španělsku objeví na prvním školení lidí z České repub – liky pro používání MMS v Praze! O této akci vás budeme informovat v příštím čísle Nové Regeny.

EU zakázala prodávat chloritan sodný už i jako desinfekci pitné vody
Na schůzce v Praze byli tedy čtyři lidé. Pan Koehof, pan Štorch, já a český vydavatel knih Jima Humbla. Co na této téměř osmihodinové schůzce bylo probráno, by vydalo na celé číslo tohoto časopisu. Proto jen ve zkratce – nejdůležitější a zároveň i nejhrozivější je fakt, že Evropská unie vydala seznam látek, které je zakázáno prodávat fyzickým i právnickým osobám jako desinfekci pitné vody. Mezi těmito látkami je uveden i chloritan sodný…

Chloritan sodný (MMS 1) je tedy možné nyní prodávat pouze jako bělící činidlo, tedy bělidlo na látky. Je jen otázkou času, kdy některý neúplatný evropský úředník vydá nařízení, že chloritan sodný nesmí být používán ani k bělení textilu. V této souvislosti musím podotknout, že na českém webu www.czchem.cz je možné nově si pořídit MMS ve větším množství za výrazně příznivé ceny. I prodejci chloritanu sodného (MMS) tuší, že brzy nastane úplný zákaz prodeje MMS, a pro – to se snaží dostat co nejvíce této látky mezi obyčejné lidi. Trvanlivost chloritanu sodného je sice výrobcem udávána 24 měsíců od data výroby, v lahvičkách, ve kterých je MMS baleno na webu czchem.cz, je zaručena účinnost po dobu minimálně 4–5 let. Je mi záhadou, komu tato tekutina, která je u nás v USA používána přes sto let k desinfekci potravin, masa a zeleniny, v EU tolik vadí. Napadá vás někdo?

[hidepost=0][/hidepost]

You Might Also Like