Máme ještě šanci?

10.12.2011

Moudrý člověk žije v lásce, ctí přírodní zákony a chrání nejen své životní prostředí. Dožívá se vysokého věku ve zdraví. Nemoudrý žije bez lásky, ve zlobě a strachu a umírá v bolestech, sžírán červy ještě za živa. Je na každém, jakou cestu si zvolí.

V minulém čísle jsem slíbil, že Vás budu informovat o tom, jak probíhá detoxikace u pacienta Ondřeje P., který se po jedenácti letech zoufalého hledání cesty ke zdraví objevil u mě v Centru v Hradci Králové.

Pan Ondřej P. prošel jeden a půl měsíční kúrou, složenou z preparátů na imunitu, metabolické poruchy, očistu napadených nadledvinek, protirakovinného preparátu a na vyčištění celého organismu od toxinu. Kúra byla doplněna o čaj, řešící orgány zodpovědné za správnou funkci metabolismu, a dva silné preparáty z čínské medicíny na likvidaci patogenních mikroorganismů, mající skvělé regenerační schopnosti a obrovský protirakovinný potenciál.

Počínající krevní maligní onemocnění bylo touto první kúrou odstraněno. Srovnal se metabolismus živočišných tuků, lepků a jednoduchých cukrů. Zatím se nehnula porucha metabolismu živočišných a rostlinných bílkovin. Přestože pacient nedostal žádný preparát na doplnění chybějících minerálních látek, tento problém se odstranil díky lepší práci metabolismu. Osteoporóza se zlepšila o 70 %. U nadledvinek z původních 13 naměřených patogenních mikroorganismů zbyly 3. Z původních 31 naměřených ložisek zbylo 7, u kterých se neprojevil žádný posun, 8, u kterých nastalo zlepšení o 30 až 80 % a 16, kde nastalo l00 % zlepšení.

Přesto pacient nepociťuje žádnou úlevu od svých hlavních potíží s močovým měchýřem a je těžké ho přesvědčit, aby více pil a že již nastoupil cestu ke svému uzdravení. D

alší kúru jsme zaměřili na chlamydie, borrelie, ledviny, močové cesty a dotažení metabolických poruch. Prošel dvouhodinovým plazmováním na borrelie a dvě hodiny na chlamydie. Dohodli jsme diagnostiku zaměřenou speciálně na parazity, po které budou nastavené frekvence na jednotlivé druhy těchto parazitů a pacient bude postupně docházet na jednotlivé kúry.

Obranné linie organismu
V minulém čísle jsme se podrobně zabývali první obrannou linií proti nemocem – trávicími orgány.

Druhou obrannou linii proti nemocem tvoří játra.
Játra jsou větší než mozek a váží v průměru jeden a půl kilogramu. Jsou jedním z nejzatíženějších orgánů v organismu. Působení jater lze přirovnat k chemické továrně, která zajišťuje potřeby celého města (člověka). Továrna, která by měla zajistit vše, co játra umí, by se rozkládala cca na 200 ha. Z medicínského hlediska jsou játra jediným orgánem, který umí dorůstat. Při těžkém onemocnění, např. rakovinou, můžeme odstranit až 90 % jater, která během několika měsíců dorostou do původní velikosti – tedy pokud v organismu vytvoříme vhodné podmínky.

[hidepost=0][/hidepost]

You Might Also Like