Malárie konečně přemožena

30.5.2013

Nejhorší nemoc lidstva, malárie, která zabila víc lidí než všechny války dohromady, byla konečně přemožena.  Toto vítězství uznal jako skutečné 16. prosince 2012 i Červený kříž. Stalo se to v Africe, v zemi zvané Uganda, v oblasti Luuka.

Testy prováděli Mezinárodní Červený kříž, Ugandský Červený kříž, místní zdravotnické úřady, ugandské laboratoře a místní vědci. V průběhu celé čtyřdenní akce docházelo ke kompletnímu vědeckému testování.  Byli zde lékaři, kteří kontrolovali a podepisovali krevní testy, testovací sady na malárii a oficiální technici, kteří u jednotlivých pacientů ověřovali pod mikroskopem počty parazitů, způsobujících malárii. Technici denně oficiálně identifikovali parazity způsobující malárii. Přítomny byly zdravotní sestry, které pomáhaly lékařům, a testů se účastnili také video technici, pozorovatelé a další.

Klaas Proesmans, přední představitel Červeného kříže a výkonný předseda Water Reference Center, mi řekl, že ho zajímalo, jestli je něco pravdy na tvrzení Genesis 2 Church, že MMS (kysličník chloričitý) údajně zlikvidoval malárii a napomohl vyléčení jejích obětí. Nakonec se rozhodl osobně financovat řádný klinický experiment nikoli na laboratorních myších, ale přímo v džungli na skutečných obětech malárie.

Klaas Proesmans přijel do Mexika na náš seminář, kde učíme, jak používat oxid chloričitý k léčbě nemocí. Sem do Mexika přijel asi dva měsíce před samotným klinickým testem.  Test probíhal v Ugandě od 11. do 16. prosince 2012. Tenkrát mi řekl, že si nemyslel, že oxid chloričitý může léčit nemoci, ale že se domníval, že je jeho práce dokáže jedno nebo druhé.  V době testu již MMS vyléčilo hodně nemocí, ale nemoc, o kterou nyní šlo, byla malárie.

Ve 154 případech dostali pacienti v Ugandě s malárií MMS, což je samozřejmě oxid chloričitý. Ve všech 154 případech se pacienti zbavili malárie do 24 hodin a jen v 11 případech byla potřeba druhá dávka. Vše se zaznamenávalo na DVD i na dokumentech, které podepisovali technici a lékaři Červeného kříže. Nemohlo dojít k žádné chybě. Bylo vyléčeno sto padesát čtyři pacientů s malárií. Máme originální DVD, kopie DVD, kopie podpisů nebo i originály podpisů a kopie všech dokladů. Vše bude nahráno na YouTube.

Chtěl bych upozornit, že Klaas Proesmans pozval Leo Koehofa jako MMS konzultanta a pozorovatele. V jednu chvíli došlo k zádrhelu a díky tomu, že se Leovi podařilo poukázat na chybu, ta mohla být odstraněna a experiment pokračoval dál podle plánu.  Leo je již přes pět let jednou z klíčových osob v používání MMS k léčbě nejrůznějších onemocnění v Africe. Zasadil se o to, že se celý projekt natočil na DVD a dával pozor také na to, aby byly všechny nahrávky v bezpečí v průběhu experimentu i po jeho skončení.

Objevily se určité obavy z vedlejších účinků MMS, ale vzhledem k tomu, že se oxid chloričitý používá po celém světě k ošetřování zeleniny a k čištění vody v tisících městských čističek, existuje mnoho testů, které dokazují bezpečnost jeho požívání. Nebojte se ho používat i vy! Miliony lidí požívají oxid chloričitý již téměř sto let.  A do dnešní doby ho použilo více než 10 milionů lidí k překonání nemocí. Za patnáct let od doby, kdy jsem oxid chloričitý poprvé použil k léčbě nemocí u lidí, nebyly zaznamenány smrt nebo trvalé poškození ani u jediného člověka.

Některé další podrobnosti:  Nemohu dostatečně vynachválit Klase Proesmanse za to, jak osobně převzal zodpovědnost za lidstvo.  To, že osobně financoval tento klinický test léčby malárie, je opravdu úžasné. Jestliže budou získané informace využity, znamenalo by to, že Klaas napomohl budoucí záchraně tisíců, ne-li milionů životů. Oběti malárie, děti i dospělí, kteří dnes umírají, nemají o nic menší hodnotu než ostatní lidé.  Kdo ví, jeden z nich třeba jednou zachrání lidstvo.  My můžeme zachránit je, tak proč to neudělat?

[hidepost=0][/hidepost]

You Might Also Like