Léčivá energie kruhů v obilí poselství srpen 2012

1.10.2012

Miluji kruhy v obilí, maluji je, obklopuji se jejich energií, tvořím s lidmi stejné obrazce (viz. foto 1) a prociťuji jejich energii. Je to nádherná, tvořivá a sebepoznávací práce. Jsem na cestě, na cestě domů, do svého srdce, sama k sobě. Mými pomocníky jsou mimo jiné kruhy v obilí. Léčí mě a zviditelňují nefunkční modely mého chování. Díky nim rozumím svému problému v současnosti, v tady a teď. Pracuji ale také s kineziologickým testem, který se naopak vrací do minulosti a dává mi pochopit příčiny vzniku některých mých negativních vzorců chování. Čím dál více si uvědomuji, že rozhodnutí chovat se jinak musí stejně přijít tady a teď. Kineziologický test je výborný pomocník, který ukazuje lidem, v čem všem a jak hluboce si lžeme. Na zimu pro vás připravuji semináře, kde budeme vytvářet vždy některý symbol, prociťovat jeho energii a poselství, hledat osobní význam pro každého účastníka a mnoho dalšího.

Ještě před návštěvou kruhů v obilí jsem věděla, že mě práce s nimi naplňuje, ale po skutečném zážitku, který mi tolik pomohl pohnout se v životě z místa, jsem cítila, že to musím zažít znovu. Když jsem poprvé odjížděla z Londýna, říkala jsem si, že se do Anglie příští rok vrátím. Když jsem přijela do Plzně, věděla jsem, že se tam vrátím už letos. A tak, poučena minulými omyly, jsem si koupila drahý a spolehlivý deštník, zajistila si ubytování v Pewsey a 30. 7. 2012 vyjela do Anglie podruhé. Zjistila jsem, že kruhy přibývají s rytmem měsíce. S přibývajícím měsícem přibývají také kruhy v obilí. Na www.cropcirclesconnector.com jsem si tentokrát vybrala kruhy, které chci navštívit, a udělala si plán cesty. Měla jsem pouhé 3 dny a chtěla jsem navštívit 5 kruhů v obilí.

V Malborough jsem si koupila mapu. Když jsem dorazila k Sadie a Paulovi, kde jsem byla ubytovaná, Sadie mi podle tabletu nadiktovala přesné souřadnice polohy kruhů a to mě nadchlo. Už žádné bloudění jako minule! Sadie je také milovnicí kruhů v obilí, navštěvuje je už 20 let. Nabídla mi, že některé kruhy projdeme společně a vzala mě autem. Byl to nádherný pocit jistoty oproti minulé návštěvě. Zatímco jsem procházela jedním z kruhů, Sadie objevila v tabletu, že se u Avebury přes noc vytvořil nový kruh (viz foto 2). Vyrazily jsme velkou rychlostí za zvuku techna na „fresh energy“. A pak že jsou Angličané upjatí. V kruhu jsem vnímala lehkost, jemnost, trochu se mi podlamovala kolena, byl to hodně povznášející pocit. Oči jsou totiž symbolem boží moudrosti. Vnímala jsem toto poselství: Moudrost je v nás. Záleží pouze na nás, nakolik se jí otevřeme. Musíme si přestat lhát, vnímat svůj vnitřní hlas, svoji pravdu. Postupně se nám otevřou informace o fungování našeho těla, života, dimenzí, galaxií, vesmírů. Všechny zákony jsou jedny a tytéž. Vše pracuje na stejných principech.

[hidepost=0][/hidepost]

You Might Also Like