Léčivá energie kruhů v obilí I.

2.9.2012

Kruhy v obilí jsou moje cesta. Cesta za poznáním mojí duše, cesta za poznáním sebe sama. Jsou to asi 3 roky, kdy jsem poprvé otevřela knihu Eckharta Webera Kruhy v obilí 1. Byla to láska na první pohled, vzplanutí, nádhera. Vnímám je jako zprávy. Jsou podporou z Vesmíru, podporou Matce Zemi a jejím dětem. Můžeme jejich energii využít mnoha způsoby pro svůj osobní růst. Energeticky na nás působí, ať chceme nebo ne. Jejich tvar je energie sama. Je to jakýsi vodič a zářič vibrací, který nám může pomoci očistit se od vlastních negativních programů. Můžeme se pak lehčeji otevřít prastaré pravdě o fungování světa, univerzálních zákonech, božské energii, se kterou jsme neustále v kontaktu skrze svůj dech.


Moje cesta
Měla jsem tehdy ještě více než rok do konce mateřské dovolené a ptala se sama sebe: „Co budu dělat potom?“ Následně se mi začaly zdát sny, ve kterých se mi objevovaly různé obrazce. Bylo to nádherné, malovala jsem je, ale nerozuměla jim. Toužila jsem vědět, co mi to má říct, jaký význam obrazce mají. Pustila jsem se do pátrání v knihách. Doslova jsem dotáhla domů tlusté knihy o posvátné geometrii plné mužské logiky a tudíž pro mě naprosto nečitelné a nepochopitelné. Listovala jsem jimi zklamaná, že tohle přeci není ono, já potřebuji jen vědět, jaký význam se skrývá ve čtverci, trojúhelníku, kruhu. Jen jednduché vysvětlení, které jsem však nenašla. V rejstříku se mi pokaždé na prvním místě ukazovaly knihy Kruhy v obilí 1, 2. Říkala jsem si, že kruhy v obilí přeci dělají důchodci s prkýnky, tak jak o tom vůbec někdo může napsat knihu. Viděla jsem to v televizi, když mi bylo asi 15 let, tenkrát jsem věřila, že vše, co se říká v televizi, je pravda. Až při třetí návštěvě knihovny jsem rezignovala na své přesvědčení a půjčila si první díl knihy Kruhy v obilí 1.

A pak to přišlo: láska, fascinace, rozvoj tvořivosti. Okamžitě jsem je chtěla začít malovat a dávat těmto nádherným symbolům barvy. Vybavila jsem se geometrickými pomůckami a pustila se do toho. Musela jsem hluboko v paměti hledat geometrické zákony, některé dokonce objevovat poprvé, ale nesmírně mě to bavilo. Když jsem dostala do ruky druhý díl, těšila jsem se, že se dozvím o tom, co který kruh znamená, co nám říká a jak ho použít. Eckhart Weber to asi ví, ale ani do jedné z knih to bohužel nenapsal. Přišlo zklamání, v knize bylo ukázáno mnoho pohledů, jak si vše vyložit pomocí čísel, kabaly, křesťanské nauky. Ale co vesmírná informace, zná vesmír křesťanství? Kruhy v obilí je nejdůležitější cítit. Naslouchat jejich zprávám skrze svoje pocity. Skrze jejich vibrace, které nám dávají. Je to jako když jíte třeba borůvkový koláč. Nejvíc si užijete, když cítíte jeho chuť. Pokud si ho doopravdy vychutnáte, pravděpodobně také budete vědět, z jakých ingrediencí byl vytvořen. Toto je můj, ženský pohled na věc a myslím si, že je velmi důležitý.

Kamarádka mi tenkrát ukázala, jak malovat na trička a to mě nadchlo. Malovala jsem symboly a začala vnímat smysl jednotlivých barev. Často jsem během malování pochopila i obsah – sdělení obilného kruhu. Spojením barev a symbolu přichází skrze mne informace pro člověka, který si chce nechat namalovat tričko. Líbí se nám vždy to, co na své cestě potřebujeme. Naše Velké Já cítí, co potřebujeme ke svému posunu. Miluji tento způsob práce – propojit symbol s barvami a procítit poselství pro určitého člověka. Další způsob, jak se dá s obrazci pracovat, je poskládat lidi do stejné formace, jaká vznikla v obilném poli. Tato práce je velice zajímavá a přináší mnoho odpovědí. Ve formaci přichází informace o významu tohoto obrazce a pro každého také osobní zpráva, týkající se jeho životní cesty.

[hidepost=0][/hidepost]

You Might Also Like