Kniha ing. Hany Bláhové nazvaná „Deník poradce“

2.2.2012

Přinášíme vám další ukázky z knihy ing. Hany Bláhové „Deník poradce“ Tato kniha by neměla chybět v knihovně žádného lékaře! Za první měsíc prodeje bylo rozebráno velké množství těchto knih a časopis Nová Regena paní ing. Bláhové gratuluje. Taková kniha na českém trhu opravdu chyběla. Jde o podrobné a velice důležité informace, které by měl znát každý. Pokud knihu ještě nemáte, neváhejte s jejím zakoupením!!!

Ukázka z knihy:

22. 11. 2008 BĚH NA DLOUHOU TRAŤ S DOBRÝM KONCEM
Muž středního věku, začal detoxikovat v květnu. Zátěže: Diphyllobothrium latum na čtyřech místech včetně mozku, echinokok, několik druhů motolic a schistosom, améby, borrelie, Hymenolepis – oba druhy. Muž měl závratě, slabost ve svalech, křeče v nohou, třasy nebo jemné vnitřní chvění, křeče v podbřišku, byl ospalý a unavený, měl tinitus. Lékaři vyslovili podezření na RS. Pořídil si zapper a poctivě zapperoval. Při první kontrole bylo znát zřetelné zlepšení a i on sám hlásil, že se cítí lépe. Kvůli škulovci jsme sháněli Cesol. Vzhledem ke své váze si vzal dvojnásobnou dávku, než měla paní V. Očekávala jsem průlom. Po telefonu sdělil, že zlepšení je mírné a stále se ještě necítí stoprocentně fit. Když přijel na kontrolu, byla jsem zklamaná. Výsledky byly jen mírně lepší, než minule. Stále jsem nalézala ploché červy, které bych už po Cesolu neměla vidět. Jeho závratě jsou jen o málo snesitelnější, přetrvává vnitřní chvění, i když v mozku už nic nebylo. V listopadu 2009 si akční klient zakoupil Salvii, absolvoval kurz měření a pustil se samostatně do práce. Ve druhé polovině roku byly dokončeny parazitární sady, které jsem neměla při jeho prvním testování ještě k dispozici. On sám si ji také pořídil. Koncem listopadu mi hlásil, že si v mozku našel Taenii spiralis, tasemnici králičí (hostitel pes), která plně vysvětluje přetrvávající potíže. Vzal si další Cesol a zlepšil se.

15. 8. 2010 Klient ještě nějakou dobu bojoval s borrelií, které se defi nitivně zbavil pomocí plaz – mového generátoru.

29. 10. 2008 ZEMĚDĚLEC JE RIZIKOVÉ POVOLÁNÍ
Klientka ke mně přišla poprvé v květnu. Dnes třetí kontrola. Při prvé a druhé kontrole jsme vytestovaly Taenia saginata, Dipyllidium caninum, Echinococcus multilocularis i granulosus, několik druhů motolic, oba druhy Hymenolepis, škrkavky dětské i psí, toxoplasmózu, schistosomy, měchovce i tenkohlavce, svalovce, Balantidium coli. Klientka pocházela ze zemědělské rodiny. Pomáhala otci s polními pracemi. Pole se hnojila močůvkou a kejdou, při svačině se ruce neumývaly. Rodina chovala různá zvířata. Klientka byla extrémně unavená, životem se ploužila s pocitem, že má trvalou chřipku, po práci si chodívala hned lehnout, bolely ji svaly, klouby, měla závratě, ekzémy, alergie, astma, chronický zánět nosohltanu, měla křeče v břiše a záchvaty nevolnosti, viděla v očích „pohybující se spermie“, zhoršoval se jí rapidně zrak a padaly jí vlasy. Podobné symptomy zažívala její matka i teta a klientka s hrůzou očekávala, že ji čeká stejný bolestivý konec jako obě její příbuzné, které zemřely v relativně ranném věku. Léta nemohla zhubnout a měla přes všechny dietní snahy stále odulé břicho. Kromě detoxikačních preparátů jí byl doporučen lék Cesol. Její vstřícná lékařka jí lék předepsala a po první dávce jí bylo několik dní nevolno. První den proležela. Zhoršily se i ekzémy. Pátý den po druhé dávce se však jako mávnutím proutku všechno uklidnilo a ona se cítí nyní znovu jako za mlada. Prakticky všechny stížnosti, které jsem zapsala v květnu, jsme škrtly. Zhubla a má zase svou dívčí postavu. Známí žasnou. Zmizel šedý nádech pleti a žluté bělmo. Výrazně lépe vidí – zmizely šmouhy a „spermie“, a samy od sebe jí odpadly tři bradavice, únava je pryč a ona se s chutí pustila do úklidu rok zanedbávané domácnosti. Její mikrobiální mapa, v květnu hustě popsaná, se změnila. Některé orgány jsou naprosto čisté, jinde je tu a tam jednotlivá zátěž – většinou echinokok, který je obzvlášť úporný. Klientka užije druhou dávku Cesolu a zbytek případných zátěží už snadno zničíme zapperem. Viry a bakterie, které byly patrné v květnu, zmizely. Obvyklý jev při odčervování. Na bradavicích je vidět, že když se tělo nemusí potýkat s obrovskou zátěží ve formě velkých parazitů, snadno pak sebere sílu na boj s viry (papillomaviry).

[hidepost=0][/hidepost]

You Might Also Like