Jim Humble: „Lidé musí znát pravdu, musí vědět, že MMS je schopné léčit ohromné množství nemocí.“

5.6.2012

Od poslední návštěvy Jima Humbla v Praze uběhlo půl roku. S komplikacemi přiletěl do Prahy opět, aby vystoupil se svými spolupracovníky na veletrhu Biostyl, zúčastnil se několika natáčení a osobně se setkal s těmi, kteří se potřebovali poradit při postupech léčení sebe či svých blízkých, anebo poděkovat. Jeho vystoupení mělo veliký úspěch a některá setkání byla velmi dojemná… není divu, mnozí mu děkovali za to nejcennější – záchranu života.

Jime, FDA (Food and Drug Administration) se opět pokusila zabránit rozšiřování MMS. Prý byl jeden z prodejců MMS v USA zatčen, ale začal se bránit. Co o tom víte?
Daniel (prodejce MMS) se toho chopil sám, protože my jsme to nebyli schopni takhle na dálku udělat, chce bojovat s FDA, chce ukázat světu, že FDA není v právu. Že se FDA snaží zastavit látku, která většinu farmaceutických společností začíná strašit čím dál tím víc. Daniel se to snaží dokázat a když to dokáže, mělo by to v Americe změnit celý ten problém. A pokud se mu to podaří, bude to precedens pro celý svět. Rozeslal jsem žádosti o podporu a z celého světa přišlo přes 20 tisíc mailů s podporou MMS. Snad se to tedy podaří.

Doufejme, že zvítězí konečně zdravý rozum… Jime, co se stalo nového od té doby, kdy jste tu byl naposledy vloni na podzim?
Naučili jsme používat MMS mnoho dalších lidí, hodně se jich stalo ministry zdraví, a udělali jsme hlavně velký přesun z Dominikánské republiky do Mexika. Cesta tam je snadnější, dá se tam lépe dostat. Do Dominikánské republiky je to pro lidi z USA dost komplikované ohledně víz a dalších povolení.

Co děláte vy osobně pro své zdraví? Máte nějakou speciální životosprávu, nebo jakým způsobem o své zdraví pečujete?
Používám MMS a snažím se jíst hodně proteinů a vitamínů. Jinak se o své zdraví nijak zvlášť nestarám. Právě proto, abych na sobě ukázal lidem, co MMS dělá s lidským tělem. Samotného mě to zajímá, nechci nikomu nic dokazovat. Přes 15 let beru MMS každý den, nebo obden. Podle hlupáků, kteří o MMS nic neví, bych měl mít už několik děr v žaludku a propálený jícen (směje se). Takže jsem vlastně takový pokusný objekt. A musím vám říct, že se cítím skvěle.

Když jste sem letěl, musely být zrušeny původní letenky, aby nebylo mezipřistání a přestup v USA. Proč?
Ano. Naštěstí to ale Pavel zařídil i za cenu nové letenky. Všechno je to kvůli tomu, co dělají proti MMS ve FDA… všechno s MMS je v Americe nelegální. Mám přátele, kteří jsou kvůli tomu ve vězení. Mám je rád, ale nechci se k nim přidat.

A co budete dělat, až vám skončí platnost pasu?
Nevím, jak je FDA s FBI propojeno s úřadem pro vydávání pasů. Musím zjistit, jak je to s vydáním pasů či získání občanství třeba v některých arabských zemích. Už jsem ale dostal nabídky k občanství v několika zemích, takže to nyní neřeším.

To znamená, že do USA se už nikdy nevrátíte?
Pravděpodobně ne, pokud neskončí FDA, nebo nebude MMS uznáno a legalizováno. Jinak je to pro mne velké riziko.

Jak se díváte na strom „moringa oleifeira“, který hodně propaguje Leo Koehof?
Má hodně vitamínů a minerálů, myslím ale, že to není asi nejvhodnější na hubnutí. Ale je to opravdu výborný zdroj energie. Nutriční hodnoty má velmi vysoké a to je hodně dobré. V USA to mnoho lidí kupuje a hodnotí velmi příznivě.

Kolik lidí na celém světě od vás dostává newsletter o MMS, který pravidelně rozesíláte?
75 tisíc lidí. Každý měsíc odesíláme asi 100 000 emailů.

[hidepost=0][/hidepost]

You Might Also Like