Jak fungují Fénixovy slzy?

8.7.2013

Kamarádka mé ženy mi někdy kolem března 2013 řekla, že její rodiče mají známého, který má rakovinu prostaty a že zda by mu mohli nabídnout MMS. Řekl jsem že ano, samozřejmě, a tak se také stalo. Ale stav toho člověka se tak rapidně zhoršil během několika dnů, že vzkázal, že už nic nechce, že chce už umřít.

Po dvou měsících mi ale žena řekla, že pán začal brát nějaký olej z konopí a jeho stav je nyní zcela jiný, než před dvěma měsíci. Že vstal z postele a dokonce začal pracovat na zahradě. Zaujalo mne to tak, že jsem požádal o schůzku a bylo mi vyhověno. Čekal jsem zesláblého člověka, ale jaké bylo mé překvapení, když doma byla jen jeho žena, která nám vše dopodrobna odvyprávěla. Manžel byl v tu dobu se svými kamarády v restauraci, měli setkání po pár letech. 🙂
Máte zde přepis našeho rozhovoru tak, jak probíhal. Na přání nebudeme zveřejňovat jména, i když je máme k dispozici.

simpson_oilstříkačky naplněné FS

 
Můžete čtenářům Nové Regeny popsat, co se vlastně za poslední půlrok stalo?
Manželovi je 77 let a celý život byl velmi aktivní. Prvního března ještě lyžoval. Potom se jeho zdravotní stav rychle svezl. Rakovina prostaty. Měl během několika dní hrozné bolesti, úplně šílel… možná to ale bylo také způsobeno tím, že nemočil. Stolici měl často a řídkou. Během dvou týdnů, kdy tento stav pokračoval, se to dozvěděl bratranec, kterému umřel otec, maminka a bratr na rakovinu. Bratranec tedy začal hledat a našel možnost v podobě Fénixových slz. Výtažek z konopí Indického, zpracovaný speciálním způsobem odpařováním lékařského benzínu, který po světě propaguje Rick Simpson. (Pozn. – návod na výrobu Fénixových slz + semínka léčebného konopí Indického obdrželi naši předplatitelé v neprodejné příloze tohoto čísla Nové Regeny.)
Bratranec to sehnal a já manželovi začala dávat třikrát tři kapky denně. Tím jsme začali a potom se to zvyšovalo. Manžel měl také vysoký tlak a tenhle přípravek ho snižuje. Takže manžel měl najednou místo vysokého tlaku tlak naopak nízký. Všechny léky jsem mu přestala dávat. Jak na ten vysoký tlak, tak na tu rakovinu.
Manžel ten výtažek z konopí v podstatě nechtěl. On už byl ve stavu, kdy říkal, že chce umřít. Lékař dal manželovi takovou tu hadičku, která umožňuje močit. Močení tedy bylo bez problémů a manžel začal také chodit normálně na WC, průjmy zmizely a stav se začal upravovat k normálu.
Potom jsme začali přidávat vždy za 4 dny o jednu kapku víc. Postupně jsme došli až na 24 kapek za den ve třech dávkách. Tedy osm kapek na jednu dávku. Zde ale byl problém, neboť manžel to psychicky nezvládal. Takže jsem to udělala tak, že jsem mu dávala 11 kapek ve dvou dávkách. Přesto manžel dva dny odmítl výtažek brát. Nevím ale, zda to bylo jen tím výtažkem z konopí, nebo i tím, že manžel má zavedenou tu cévku k usnadnění močení.
Každopádně dva měsíce po nasazení Fénixových slz se stav manžela upravil tak, že je schopen chodit, sekat trávu na zahradě, což bylo předtím absolutně nemožné.

[hidepost=0][/hidepost]

You Might Also Like