Inspirativní joga s inspirativním mužem, jogínem Joseffem Michálkem

10.9.2012

Trápí vás někdy malichernosti a vytváříte si zbytečné problémy a starosti?

Pak je dobré na chvilku změnit současný způsob života. Někam odjet, poodstoupit od běžných činností, věnovat se jiným záležitostem, než obvykle… a hned získáte určitý nadhled.

Charizmatická tvář, štíhlé a pružné tělo, vyrovnaná duše – to je Joseff Michálek. Je mužem opravdu světaznalým. Žil v Austrálii, Indii, na Papui- Nové Guinei.

V Indii se pod vedením nejlepších učitelů učil jógu a po mnohaletých zkušenostech vytvořil vlastní systém New 21 Yoga. Při této józe procvičíte všechny části těla do hlubší úrovně, zharmonizujete metabolismus a oživíte vitalitu. Sladíte meridiány skrze přirozenou posloupnost pozice, pohybu a dechu. Otevřete dýchací ústrojí, procvičíte dechové svaly. Vaše čerstvě okysličená krev odplaví zplodiny usazené v tkáních na principu kontrakce a expanze – Jin / Jang.

Pokud se chcete inspirovat pod vedením mistra a muže mnoha zkušeností, pojeďte s Joy Institutem na víkend 5.- 7.října do Poděbrad. Balíček zahrnuje pobyt s polopenzí v penzionu Na zámku přímo v srdci Poděbrad a několik hodin jógy, meditací a přednášek s Joseffem Michálkem.

You Might Also Like