Infokoktejl ze Zapper-Clubu s Elen „Škulovcovou“

15.3.2014

… a je tu další nálož informací, zajímavostí a originálních poznatků ze Zapper-Clubu. Elen se nebojí experimentovat a používat někdy pravda trošku neobvyklé subjektivní postupy. Ty některé její „kolegy“ zvedají ze židlí. Paradoxně ale spolupracuje s lékaři, kteří konečně uznali, že ne všechno se dá vyřešit pouhými antibiotiky. Ukazuje se, že se její nekonvenčnost vyplácí a klienti Elen pak spolu s ní slaví životní úspěchy.

Elen snad ani nespí. Najdeme ji v poradně brzy ráno a ještě před půlnocí. Zajímalo nás, kde bere tolik energie.

Je to tím, že mne již nikdo nevysává. Tím myslím parazity. Jsou to „upíři“. A nejen to. Oni ovlivňují naše chutě, naše hlady, naše nálady, naše deprese, naše bolesti, naši imunitu, naši nespavost atd. Například motolice ve slinivce si pochutnávají na cukru, medu, čokoládě a „nutí“ nás navštívit cukrárnu, naopak motolice v játrech preferují masíčko a ženou nás do masny. Také se stává, že by člověk takzvaně splácal slané a sladké dohromady. Hádejte. Jsou tam i tam! Po řádném vyčištění od parazitů je důležité se čas od času sledovat a ihned proti nim zakročit. Nedat jim šanci rozmnožit se a uhnízdit. Shledala jsem, že výbornou prevencí je být opatrní hlavně ve styku se zvířátky a pravidelně popíjet rozsivky – křemelinu. Pro parazity je rozsivka v našem těle smrtícím setkáním. Jak se křemelina pohybuje přes žaludek a zažívací trakt, tak k sobě přitahuje a absorbuje bakterie, houby, prvoky, viry, pesticidy, těžké kovy. Toxiny jsou chyceny a vyplaveny ven z těla. Větší paraziti, kteří shodou okolností žijí v trávicím ústrojí, jsou „rozřezáni“ a zabiti ostrými okraji křemeliny. V dobách, kdy jsem hostila parazity, jsem bývala hodně spavá a nedala se vzbudit. Dnes? Jsem jak na motorek. Samozřejmě že poháněný zapperem a plazmovým generátorem 🙂

Boženka
Na jednom z mých školení byla přítomná paní Boženka. Její firma dodává maso do řetězce rychlého občerstvení. Smutné je, že tento nejmenovaný řetězec neodebírá ty nejlepší a nejkvalitnější kousky, jak je deklarováno. To jsme ale asi všichni čekali. Boženka se nechala přeměřit F-Scanem a objevila jsem frekvence, na kterých se mimo jiné pohybují též škrkavky. Veškeré symptomy seděly právě na naměřené škrkavky. Na stejných frekvencích vysílají i jiné potvůrky, ale byla jsem si téměř jistá, že jde právě o ně. Na mém semináři frekvenční terapie, kterého se Boženka zúčastnila, jsem vyprávěla, že pozdě večer chodí škrkavky klást vajíčka do žaludku, mají hlad a chtějí se nažrat. Paní Boženka potvrdila také, že v noci, právě kolem 23. hod chodí vymetat lednici, je nafouklá, říhá atd. „Nechtěla jsem vám to Elen věřit, a chtěla to vidět na vlastní oči. Hned a živé“, říká Boženka. Ve 22.30 vypila přeslazený čaj, dala si koňak a počkala 20 minut. Pak si strčila prst do krku… a nevěřila svým očím. Škrkavky byly živé a mrskaly se a dokonce prý na ni koukaly 🙂 Nejhroznější prý bylo, když měla plnou pusu vajíček. To se prý pozvracela samovolně podruhé. Boženka mi zaslala důkazné foto. Někdo sbírá známky, já fotky červů svých klientů.

Jindříšek
S maminkou Jindříška jsme se poznaly tak, že lékař, který řeší onkologické pacienty, poslal paní Ivku za námi do zapper centra na plazmový generátor. Vyráběla jsem programy šité na míru, z přesných frekvencí naměřených F-Scanem. Endometrióza po 6 návštěvách klesla téměř o polovinu. Souběžně probíhal detoxikační proces navržený Dr. Pinterem, který Iva striktně dodržela. Dnes je zcela zdráva a to neuplynul ani 1 rok. Získala jsem si u paní Ivky naprostou důvěru. Na mém semináři Frekvenční terapie, kterého se též zúčastnila, jsme probíraly i jejího syna Jindříška s epilepsií.
Ráda bych se s vámi podělila o krásný příběh chlapce, který měl od narození smůlu a zároveň velké štěstí. Narodil se do výjimečné rodiny, kde je zahrnut nesmírnou láskou a péčí. Po porodu se kolem Jindříška seběhla spousta nešťastných faktorů, které ho připoutaly na lůžko. Dlouhodobé léčení léky konvenční medicíny, jakési „DMO“ výrazné změny nepřineslo. Naopak posledních 5 let opakované epileptické záchvaty diagnostikované v typu Grand Mall (nejvyšší stupeň epilepsie) Jindříška vyčerpávaly. Emoční zátěže, zdravým člověkem hravě zvládnutelné, byly pro Jindru spouštěčem epilepsie. Záškuby končetin, deprese, dlouhé bezesné noci a noční děsy. Naměřila jsem F-Scanem ve více pásmech patogeny způsobující Parkinsonovu chorobu. Maminka toto konzultovala s lékařem a on můj výsledek potvrdil. Paní Ivka je bojovnice a po konzultaci s neurologem, za asistence dalších lékařů, změnila léčbu podle skutečné diagnózy. Jindříšek začal užívat také protiparazitální léky. Rodiče si ode mne zakoupili zapper, plazmový generátor a F-Scan a odvezli k sobě domů. Jindříška jsme položili do místnosti, kde jsem instalovala plazmový generátor a učila paní Ivku stavět vlastní programy šité na míru dle naměřených frekvencí. HLAVNÍ ZÁSADA JE – NESTŘÍLET NAPRÁZDNO! První frekvence, které jsme pustili, byla bakterie, jež se nazývá „smrtící kráska“ – Nocardia Asteroides. Podílí se na Parkinsonově chorobě, někdy bývá i u roztroušené sklerózy. Již po půlhodině prvního plazmování se Jindříšek velice zklidnil, usnul a od té doby se začaly dít neuvěřitelné věci! Řekla bych až snad zázračné – a to bez přehánění. Cituji sms od maminky Jindříška:
„Po prvej dvojhodinovej kure na plazme výrazne zlepsovanie spánku, dnes uz spí krásne celu noc, postupne vysadenie chemickych liekov na epilepsiu nahradene tekutymi peptidami a podporene plazmovanim, zapperom a Quinton Isotonic. Úplne vymizli depresie a doposial bez epi-záchvatu. Jindro je veselý, spokojný, mentálně prospieva. Vždy ked zapnem plazmu, berie to vázne, nedavno sedel vo voziku pri plazme a konstatoval: „To je ta plazma, Elen povedala, že mi pomoze a pomohla“ 🙂 To, co Jindříšek řekl, není reklama na mne, nebo Zapper-club, ale hotový zázrak. Jindříšek totiž následkem mentalniho oslabení nemohl skoro vůbec mluvit. To se dnes změnilo. Skládá celé věty, povídá a dokonce i vtipkuje. 🙂 Za to všechno může Jindříšek dnes už i nahlas poděkovat své svědomité mamince Ivce, která nenechala nic náhodě. „Celých těch Jindříškových 15 let bylo jako boj s větrnými mlýny. Ivě se podařilo chytit nový vítr a využít každou příležitost k záchraně svého syna. Za to si jí sama moc vážím a obdivuji ji,“ dojímá se Elen.

[hidepost=0][/hidepost]

 

You Might Also Like