Harmonie těla, duše a mysli

2.11.2011

Bachovy květové esence jsou jedinečným darem přírody a přemýšlivého léčitele uštvaným lidem 21. století. Přicházejí k nám přes propast času a nabízejí uzdravení bez rizik vedlejších účinků. Na doporučení dr. Edwarda Bacha poddat se vlivu květových esencí ze všech stran navazuje společnost Les Fleurs de Bach, která vyvinula celou řadu svěžích moderních výrobků s obsahem Bachových květů.

Trpíte úzkostí ze zkoušky (školní nebo životní), bojíte se nočních běsů a jste nervózní ze změny pracovního místa? Bachovy květy v lahvičce První pomoc podávají pomocnou ruku. Doporučují se užívat před i po šoku, nebo přímo při něm, ve stavech obav a vnitřního pnutí. Originální bio esence spolehlivě zaženou stres, smutek, napětí z nezvyklé situace, přinesou útěchu, obdržíte-li špatnou zprávu a lze se na ně spolehnout i v případech, kdy pocítíte bolest. Lahvičku s obsahem 20 ml můžete mít vždy po ruce, nejlépe v kabelce. Zajímavou formou pomoci jiného druhu je i jemný zklidňující krém První pomoc, který uklidňuje pokožku při drobném poranění včetně štípanců a škrábanců, popálení při vaření či po holení. Krém v 50 ml balení není návykový a mohou jej užívat nejen dospělí, ale i děti. Nebyl testován na zvířatech.

Aromaterapie s Bachovými květy
Pomocná ruka společnosti Les Fleurs de Bach má ještě další podobu. Běžné, avšak velmi ubíjející problémy, jakými jsou vnitřní napětí a negativní stav mysli v důsledku očekávání špatných zpráv, pomáhá překonat úžasná novinka – interiérové parfémy. Jsou vlastně spojením kvalit a účinků Bachových květů s aromaterapií. Usnadňují návrat k sebekontrole, harmonizují vnitřní emoce, zjednodušují mezilidskou komunikaci.

[hidepost=0][/hidepost]

You Might Also Like