Frekvenční terapie, novinky a nejčastější dotazy v Zapper centrum Praha

28.4.2011

Frekvenčí terapie zažívá v České republice opravdovou renesanci (znovuzrození). Je to díky novým přístojům a především díky výsledkům, kterých s nimi lidé dosahují. Metoda se šíří čím dál tím rychleji a jsem přesvědčen, že se frekvenční terapie ve světě rozvíjí nejrychleji právě u nás, neboť za světem jsme v této oblasti zaostali. Přesto se nám často stává, že nám lidé říkají: „Jaká je škoda, že se o této metodě téměř vůbec neví“, a mají pravdu. Pro většinu nemocných je to zatím metoda, o které nemají ani tušení. Jedním z důvodů je ten, že většina přístrojů zatím není v kategorii zdravotnických prostředků a prodávají se jako pro sté frekvenční generátory, nebo jako experimentální přístroje, a další z důvodů je konzervatismus lékařského odvětví, které slouží spíše farmaceutickým firmám, než zdraví lidí. Tato metoda byla plně funkční již téměř před 100 lety a byli to právě nečestní lidé z lékařského prostředí, kteří ji na dlouhá desetiletí umlčeli.

O frekvenční terapii
Metoda je založená na likvidaci virů, plísní a bakterií pomocí přesných frekvencí. To, že se za nemocí velmi často skrývá nějaký vir či bakterie, ví i malé děti, ale že za spoustu potíží mohou i větší potvory, kterým říkáme paraziti, to už se většinou neví a je to mnohem častější jev, než si většina lidí představuje. Z výsledků diagnostik (měření) se ukazuje, že je má téměř každý, kdo má podlomené zdraví. Kromě fyzických obtíží jsou mikroorganismy zodpovědné i za spoustu psychických neduhů, jako jsou deprese, stres, nervozita či neschopnost se soustředit, nebo jen tak být v duševní pohodě a cítit se dobře.

Jak to funguje?
Představte si skleničku od vína, na kterou působí určitý (poměrně vysoký) tón, který rozvibruje skleničku natolik, že praskne. Vše trvá jen pár vteřin. Pokud ale použijete jiný tón
(tedy o jiné frekvenci), pak se skleničce nic nestane. Proto tedy hovoříme o přesných frekvencích. Z klasické medicíny víme, že antibiotika musí působit několik dní či týdnů, než se jim podaří bakterie zlikvidovat a někdy dokonce ani takto dlouhá doba nestačí – např. u boreliózy či u chlamydií. O vedlejších účincích antibiotik ani nemluvě. Prášky působí v těle chemicky. Na druhou stranu frekvenční metoda působí fyzikálně a jde tedy o velmi rychlou metodu likvidace mikroorganismů. Pokud známe přesnou frekvenci, pak je to otázka opravdu jen několika málo minut.

Dr. Royal Raymond Rife, který jako první pozoroval účinky frekvencí na živé mikroorganismy, používal ke generování frekvencí (20. až 30. léta 20. st.) speciální plazmový generátor. Je to zařízení, které vysílá impulsy (elektromagnetické) do okolí. Frekvenci lze nastavit dle potřeby a tak cíleně působit na konkrétní viry či bakterie. Stačí být v jeho dosahu a vše se děje bezdotykově. My dnes používáme plazmový generátor RPZ 14 s dosahem cca 15 metrů. Člověk se nemusí svlékat, protože impulsy procházejí téměř přes všechny běžně používané materiály.

Dr. Hulda Clark používala v 90. letech mnohem jednodušší zařízení, který s pomocí svého syna sestrojila a pojemenovala ho „zapper“. Nenechala si jej patentovat a návod na sestrojení poskytla široké veřejnosti ve své knize, kde také popsala metodu a své zkušenosti. Kniha se jmenuje: „Revoluce v léčení všech nemocí“ (Cure for all diseases). Zapper má dvě elektrody, jsou to nerezové válečky, které se drží v rukou. Přes elektrody jdou slabé elektrické impulsy. Používání zapperu se říká „zapping“. Dnes zappery vyrábí hned několik výrobců. Přístroje se liší v kvalitě, v rozsahu frekvencí a ve spoustě dalších parametrů, a pochopitelně také v ceně. My používáme zappery české výroby Super Ravo Zapper, které mají široký rozsah frekvencí a 85 přednastavených programů (na přání zákazníka) na nejběžnější potíže (Angína, Astma, Bradavice, Borelioza, EB Virus, Gynekologické infekce, Hemeroidy, Herpes (opary), Chlamydie, Chřipka, Infekce dýchacích cest, Játra, Krevní tlak, Ledviny, Lymfatický systém, Paradentóza, Rýma, Zlatý stafylokok, Pneumokok, Urologické infekce…). U všech zde uvedených programů již máme vlastní dobré zkušenosti, ale nemůžeme zatím hovořit o 100 % účinosti. Například u pneumokoka zapper zabírá téměř ve 100 % případů, ale u bradavic je to pouze polovina.

[hidepost=0][/hidepost]

You Might Also Like