Feng shui pro život – Už máte všechno, co chcete?

20.4.2013

Co byste si nejvíc přáli? Víte to vůbec? Nemyslím něco jako “být zdravý a šťastný”. To je sice báječné, přejeme si to všichni, ovšem je to jaksi nekonkrétní a splnění takového přání je velice špatně “měřitelné”. Myslím třeba: nové auto, větší skříň na šaty, lepší místo, štěně, najít větší byt…

Když měl v Praze před pár lety přednášku Dalajlama, řekl: “Všichni se už věky modlí za světový mír. A výsledek? Mír stále není.”  Dál nebudu citovat, jen volně parafrázovat. V podstatě řekl, že je smysluplnější modlit se za něco trochu reálnějšího. Něco, co jsme, na rozdíl od světového míru, schopni sami ovlivnit. Takže zpět k našim přáním…

I my si tedy budeme přát něco konkrétního, něco, co až toho dosáhneme, uvidíme.

Minule jsme se bavili o tom, jak najít talent, zjistit, v čem jsme nejlepší, jak všechno vylepšit a změnit, jak nastartovat změny v životě a kde nám letos svítí zelená. Budu vycházet z toho, že jsme se tedy už rozhýbali.

Tentokrát se ptám: co chcete? Co konkrétního to je? A poradím vám, kde si to v prostoru objednat.

Co budete potřebovat
Hlavně vědět, co vám chybí, po čem toužíte, co chcete. A pak, jak přání zhmotnit ještě předtím, než se vám opravdu promítne do života. Budete potřebovat nějaký symbol, který zastoupí vaše momentální přání. Takže: chcete-li nové auto, potřebujete symbol auta. Pokud hledáte lásku, pořídíte si například fotografii zamilovaného páru… Jde hlavně o to, aby ten který symbol byl sdělný především pro vás. Aby, kdykoli se na něj podíváte, vám připomněl cíl, za nímž míříte.

Chcete peníze? (A na co si dát pozor)
To je přece jasné, peníze chce každý. Jenže tohle přání vám zrovna moc nedoporučuji. Vy potřebujete hlavně vědět, na co peníze chcete použít. A ony se objeví. Nebo vám do cesty přijde to, co potřebujete. Mně se to stalo už několikrát. Když jsem si přála peníze, moc to nefungovalo. Zato když jsem chtěla konkrétní věc, vždycky to dopadlo dobře. Říká se, že peníze jsou energie. A kdo ji má, umí přitáhnout i finance. Takže pokud trváte na tom, že chcete finance, bylo by možná lepší přát si mít hodně energie, aby si k vám peníze našly cestu.

[hidepost=0][/hidepost]

You Might Also Like