Feng shui pro život Ten nejlepší pelíšek je…

1.10.2012

Pes je regulérní rodinný příslušník. A nejen on, ale i rybičky, kočky, morčata, papoušci, nebo chovatelská stanice myšek. Jak svoje miláčky nejlépe opečovávat v rámci feng shui a starého tajného učení Ham yu?

V jaké části místnosti budeme muset akvárium neustále čistit, a kde ho budeme jen zlehka udržovat, protože o samočistící schopnost se nám postará prostor? Kde nám prostor pomůže udržet psa poslušného a bez věčných blech, nebo chovatelskou stanici se zdravými spokojenými štěňátky? I na to má feng shui odpověď. Takže vezměte si kompas, za chvíli se vydáme na objevitelskou cestu po tajemstvích prostoru…

Co se stane, když…
je pelíšek na severu: zvířátka, která mají svůj hlavní stan na severu, a zvlášť ta, která se hodně pohybují (myšky, křečci, rybičky apod.) , můžou zrychlit život celé rodiny. Je jen na vás, jestli toto potřebujete a chcete do života. Pokud ale pelíšek bude sloužit zvířátku jen ke spaní, nemusíte se ještě rychlejšího života bát. je na severovýchodě: Není to moc dobré místo pro zvířata. Sem bychom měli dávat spíš věci, které nám pomáhají k duchovnímu růstu. Pokud sem umístíme voliéru nebo pelíšek, může se začít zvířátko trochu chovat jako člověk – a my zase trochu jako zvíře. A to přece nechceme, že?
je na jihozápadě: rodina se bude mít tendenci podřídit zvířeti, nebo aspoň jeho energii. Pozor na to! Ale pro vztah – zvíře-jeho pán je to místo ideální. Zase ovšem pozor, domov obývají i další členové rodiny, a ti také potřebují pozornost…
je východě: nejlepší místo pro chovnou stanici. Tady vychováte ze šampionů ještě větší šampiony, dobré místo také pro psy, kteří potřebují fungovat ve smečce. Zvířata tady obecně budou víc uznávat smečku jako takovou, papoušci se tu naučí dobře mluvit. je na západě: tady se budou vaše zvířátka učit novým, neobvyklým kouskům. A budeme z nich mít radost. je na jihovýchodě: a jsme u těch blech! Pokud bude mít pes blechy, budou v celém bytě. Pokud budete chtít štěňata, narodí se vám jich víc, než by vám bylo milé. Ovšem pro rybičky a akvárium je to místo naprosto ideální. Čím víc jich tu bude, tím líp!
je ve středu prostoru: pokud se chcete se svým zvířátkem ztotožnit, je tohle to správné místo.
na severozápadě: zvířata, která tu budou mít svůj pelíšek, budou vyžadovat výcvik a pravidelnou péči. Pokud ho nedostanou, budou rodinu tyranizovat. Akvárium vám v tomto prostoru udělá dobrou službu, ale budete ho muset víc a častěji čistit a bude mít také větší tendenci prasknout, než na jiném místě v bytě. Papoušek se tady rychle naučí mluvit, ale pak nezavře zobák a bude chtít mluvit pořád. na jihu: žádné experimenty, žádné novoty, žádný nepořádek! Heslem jihu je přiměřenost.

[hidepost=0][/hidepost]

You Might Also Like