Dost bylo lží!

22.4.2013

Společnost Z-technology s.r.o., výrobce přístrojů Super Ravo Zapper a plazmového generátoru RPZ 14 spustila v dubnu nové webové stránky www.zapper.cz , které obsahují mnohé informace jenž nesměly být zveřejňovány a kvůli kterým byla společnost několikrát vyšetřována státními kontrolními úřady.

Když společnost Zapper Technology, předchůdce Z-technology s.r.o. přišla před čtrnácti lety s informacemi Dr.Clarkové o promoření lidí parazity,o zappingu, tinktuře z amerického ořešáku atd. téměř nikoho to nezajímalo.  Majitel společnosti byl vysmíván některými novináři již tenkrát. Tyto výsměchy (s rostoucím počtem zákazníků ) časem vystřídaly telefonické urážky a výhrůžky z anonymních čísel a posléze udávání a následné kontroly státních orgánů s udělováním pokut.  Došlo to už tak daleko, že televize Nova o přístroji Super Ravo Zapper  natočila dvě reportáže, které jsou plné lží a výmyslů. Ubohé argumenty, které zopakoval spolek občanů sysifos při předávání své výroční ceny byla poslední kapka ke změně zmíněného webu   www.zapper.cz

Přizpůsobili jsme webové stránky legislativním požadavkům ale nové informace n a nich obsažené jistě budou zajímat mnoho lidí.

Jak je možné, že v naší společnosti  je stále pravda vysmívána a udávána, když na druhé straně stojí stovky a tisíce lidí, kteří se svých zdravotních problémů zbavily pomocí postupů Dr.Clarkové, pomocí rad Ing. Bláhové a mnoha dalších poradců, kteří nemocným lidem sdělují své zkušenosti a ověřené postupy při odstraňování jejich zdravotních potíží? Jak je možné, že výrobci přístrojů, které jsou ke zmíněným postupům využívány, jsou neustále vystaveni  mediálnímu tlaku a tlaku ze strany kontrolních úřadů?

Přečtěte si úryvek z knihy Andrease Kalckera, která je právě v tisku:

Jaké jsou náklady a zisky výrobců léků?  Zde máte některé příklady zisků farmacie u jednotlivých léků.

Claritin 10 mg
Cena pro spotřebitele (100 tablet): 215,17 dolarů
Náklady na aktivní složky: 0,71 dolarů
Zisk: 30306 %

 Norvasec 10 mg
Cena pro spotřebitele (100 tablet): 188,29 dolarů
Náklady na aktivní složky: 0,14 dolarů
Zisk: 134493 %

Prozac 20 mg
Cena pro spotřebitele (100 tablet): 247,47 dolarů
Náklady na materiál: 0,11 dolarů
Zisk: 224973 %!

Xanax 1 mg
Cena pro spotřebitele (100 tablet): 136,79 dolarů
Náklady na materiál: 0,024 dolarů
Zisk: 569958 %! Ano, zisk je  pětsetšedesátdevět tisíc devět set padesát osm PROCENT !!!

Za každý dolar vynaložených nákladů vydělají více než 5 699 dolarů!

Ze všech lobbystických skupin je ta farmaceutická nejmocnější, nepotřebuje si kupovat politiky, protože si kupuje celé země. Nyní už víte, proč vaše vláda a farmaceutický průmysl bojují všemi prostředky proti alternativní medicíně a proti léčitelům.

Vidíte? Už chápete omezení, které nám přichystala EU tím, že výrobci tzv. potravinových doplňků nesmějí uvádět co jejich doplňky dokážou? Už chápete proč bylináři nesmějí uvádět to, co znaly naše babičky a před nimi stovky a tisíce let staří bylináři, ranhojiči a léčitelé? Komu by se chtělo dělit se o takové zisky, že?

[hidepost=0][/hidepost]

You Might Also Like