Doma můžete být kdekoliv

1.7.2011

Připadá vám někdy, že než se stačíte na dovolené rozkoukat a zabydlet, už zase jedete domů? Zabydlet se ale můžete kdekoliv raz dva a nemusíte kvůli tomu s sebou vozit půl domácnosti…

Cítíte se většinou na dovolené nesví, nebo jako u cizích? Dostali jste divný pokoj, kde se vám zdají děsivé sny? To všechno se dá napravit. Na dovolenou nebo na služební cesty vám s sebou stačí vzít jen malou část věcí – a hned se kdekoliv budete cítit jako doma. Co s sebou budete potřebovat?

1. Vonné tyčinky, nebo koncentrovanou aromatickou vůni, nejlépe přírodní, případně svíčku
Než se do jakýchkoliv zabydlovacích akcí pustíte, nejdřív prostor pořádně vyvětrejte. „Vůně“ předchozích obyvatel, hygienické vůně čisticích prostředků nebo prostě neosobní pach hotelového pokoje můžete „přebít“ svou oblíbenou vůní. Vonné tyčinky mají ještě tu výhodu, že vám pomohou odstranit i cizí energie, které v pokoji zůstaly. Zapalte vonnou tyčinku a obejděte s ní pokoj proti směru hodinových ručiček. Pokud pak ještě chcete pokoj energeticky „nabít“, obejděte s vonnou tyčinkou pokoj ještě jednou, tentokrát po směru hodinových ručiček. Z vlastních zkušeností vám radím, abyste nezapomínali s sebou vzít sirky a zapalovač, a také nějaký držák, do kterého vonné tyčky umístíte. Aroma lampu k vonnému oleji s sebou brát nemusíte. Stačí, když kápnete pár kapek na papírový kapesník a ten pak položíte na topení nebo na místo, kde na něj bude svítit slunce.

[hidepost=0][/hidepost]

You Might Also Like