Diagnostické a detoxikační zapper-centrum v Brně I

21.1.2011

Ani Brňáci se nenechali zahanbit, po otevření zapper centra v Praze budeme mít své diagnostické a detoxikační zapper-centrum také v Brně. 1. 11. 2010 jsme otevřeli provozovnu v Bussines-centru Vídeňská 55, Brno.

V nových prostorách budeme především pracovat s plazmovým generátorem, ale centrum bude sloužit také jako vzorková prodejna výrobků firmy Z-Technology. Nejen že si zde můžete zakoupit přístroj Super Ravo Zapper a další produkty firmy, ale budou tu probíhat i školení pro obsluhu a nastavování přístroje Super Ravo Zapper, dále poradenství v oblasti frekvenční diagnostiky a také alternativních léčebných postupů.

Můžete se na nás obrátit i s drobnou údržbou přístroje, která se však netýká software. Kdo si nechce přístroj rovnou pořizovat domů, má možnost jeho dlouhodobého pronájmu, nebo krátkodobé zápůjčky. Práce s plazmovým generátorem RPZ 14 bude navazovat na předchozí vyšetření na přístroji Salvia, a bude korigována kontrolním měřením. Tam, kde se shodují zátěže u partnerů nebo rodin, využije plazmu celá rodina. Plazmový generátor může být – na rozdíl od zapperu – užitečný i domácím mazlíčkům. Výhodou brněnského centra je úzké propojení diagnostiky a frekvenční techniky. Zappery klientů i plazmový generátor se nastavují podle konkrétních naměřených zátěží. Přesnost práce pak zvyšuje procento úspěšnosti. Mou srdeční záležitostí jsou nervová onemocnění typu roztroušená skleróza, parkinson, schizofrenie, deprese, panické úzkostné stavy, hyperaktivita apod. Také řeším nejrůznější zažívací potíže, alergie, astmata, které se dají vyléčit v řádu měsíců, aniž by pak klient musel držet dál nějakou speciální dietu, například vynechávat pe čivo, mléčné výrobky a podobně. Dobré výsled ky jsou s neplodností a endometriózou, nevyhýbáme se ani onkologii, kde si právě od plazmového generátoru hodně slibujeme.

[hidepost=0][/hidepost]

You Might Also Like