Darujte zdraví, darujte Sanu!

26.11.2014

Je nejvyšší čas porozhlédnout se po dárcích pro své blízké! Co takhle darovat jim to nejcennější – zdraví?

Každý, kdo je příznivcem zdravého životního stylu, určitě ocení dárek, který mu umožní doplňovat tělu ty nejčerstvější zdravé potraviny. S kuchyňskými spotřebiči značky Sana nemůžete šlápnout vedle. Tady vědí, že budoucnost je v poctivém produktu a budování přátelského vztahu se spokojeným zákazníkem. Slovo „sana“ pochází z latiny a znamená „léčit“. Právě to je cílem značky – pro nikoho jistě nebude překvapením, že zdraví začíná v kuchyni. Se Sanou ale získáte ještě mnohem víc. Značka podporuje svou vizi přístrojů na celý život také nabídkou doživotního servisu a dostupností náhradních dílů. Každá investovaná koruna se vám mnohonásobně vrátí, protože tyhle spotřebiče vydrží sloužit po desetiletí.

 

sana 707

Sametová šťáva, sorbet, burákové máslo… Ideální pro raw nadšence i všežravce!

Je ten, kterého chcete obdarovat, vegetariánem nebo snad příznivcem raw stravy? Jeho jídelníček významně zpestříte, pokud mu věnujete odšťavňovač. Určitě si ho ale užijí i všichni všežravci, kterým záleží na jejich zdraví! Šnekový horizontál Sana Juicer EUJ-707 by Omega je univerzálním nízkootáčkovým přístrojem, s nímž získáte nejen vitamíny nabitou sametovou šťávu ze všech druhů ovoce a zeleniny včetně listové a kořenové. S pomocí rozšířeného příslušenství s ním připravíte také sorbet a zmrzlinu, dětské pyré, burákové máslo a několik druhů těstovin. Výhodou je snadné čištění, které zaručuje, že obdarovaný svůj dárek do skříně jen tak neodloží.

 

lis

Lék na všechno, to je lněný olej. Příjemce dárku v podobě lisu na olej si ho bude moci dopřát čerstvý kdykoli.

Pro tento odšťavňovač byl nově zkonstruován nástavec pro domácí lisování oleje za studena. Pořiďte vašemu blízkému také tento doplněk, který mu umožní získat čerstvý lněný a sezamový olej. Lněný olej představuje vůbec jednu z nejzdravějších potravin na světě, a to pro své doslova zázračné účinky a mimořádně vysoký obsah omega-3 mastných kyselin, kterým daleko předčí i všemi doporučované mořské ryby. Nevýhodou tohoto oleje je jeho krátká trvanlivost, a proto je tu domácí lis, se kterým si vylisujete pouze požadované množství určené k rychlé spotřebě, a to za zlomek ceny oleje z obchodu.

 

sana 808

Domácí juice bar! Skvělý dárek pro domácnosti s dětmi i staršími mlsouny.

Milovníky míchaných nápojů určitě potěší vertikální šnekový odšťavňovač Sana Juicer EUJ-808 by Omega, který je vybaven uzavíratelnou výpustí. Ta umožní ještě před nalitím do sklenice promíchat všechny suroviny. A rozhodně tu nejste omezeni jen na plody všeho druhu včetně bobulovin a listové a kořenové zeleniny. Do odšťavňovače můžete nalít také mléko, jogurt, nebo přihodit kopeček zmrzliny. Sana EUJ-808 se stejně jako všechny šnekové přístroje velmi snadno udržuje, tím spíš, když nabízí systém automatického čištění, který mytí zjednoduší. Doporučujeme také pro majitele menších kuchyní, protože díky vertikální orientaci zabere méně místa.

 

pekarna

S touhle pekárnou darujete nejen zdraví, ale i pohodlí a volný čas. Která hospodyňka by to neocenila?

Nejen pro ty, co doma pečou chleba, ale i pro všechny, kdo si chtějí v kuchyni ušetřit čas a přitom mít na stole spoustu zdravých pochoutek, bude vhodným dárkem multifunkční pekárna Sana Smart Bread Maker. Ta je v mnoha ohledech unikátem na trhu, protože nabízí možnosti a vlastnosti, které nikde jinde nenajdete. Jmenujme například nerezovou nádobu, vícefázové a nízkoteplotní pečení, nebo program fermentace. Možnost libovolného nastavení teplot a časů zase zaručuje, že pekárnu nezaskočí žádný recept a jste s ní prakticky neomezeni. Obdarovaný získá nejen specialistu na kváskové pečení, ale také pomocníka pro výrobu jogurtů, marmelády, tempehu, amasaké, sádla a škvarků a dokonce v něm upeče maso nebo sekanou a stovky dalších receptů.

 

mlyn

Je váš blízký nadšeným pekařem nebo drží bezlepkovou dietu? Věnujte mu mlýnek na obilí, se kterým si snadno umele jakoukoli čerstvou mouku.

Celiakům a všem, kterým záleží na čerstvosti potravin, přijde vhod domácí mlýnek na obilí. Mlýnek Sana má silný 360wattový motor, který si poradí s veškerými obilovinami včetně tvrdé kukuřice, a to ve vámi nastavené hrubosti. Získáte tak celozrnnou čerstvou hladkou, polohrubou i hrubou mouku.

 

 

 

vaha

To není jen kuchyňská váha. To je i kalendář, hodiny, budík, minutka, teploměr a vlhkoměr! Dárek, který se bude líbit všem prakticky založeným.

Sortiment značky doplňuje praktická digitální váha, jejíž hlavní předností je zvýšená nosnost 10 kg. Nabízí také funkci odečtení hmotnosti nádoby, měření objemu vody a mléka a postupné dovažování. Usnadní přípravu surovin všem zapáleným kuchařům i pekařům!

 

Sana_Products-inzerce_178x137

You Might Also Like