Black Salve mast pro léčení rakoviny

5.10.2011

Adrian Jones – autor knihy Black Salve – černá mast pro léčení rakoviny nám poskytl nejnovější informace a fotografie některých svých pacientů, kterým byla aplikovaná černá mast, zhotovená podle jeho návodu. Tato mast byla aplikována již tisícům lidí. Časopis Nová Regena před časem o Black Salve – černé masti – přinesl informace, nyní tedy máte možnost dozvědět se více.

Černá mast – Black salve – je vynikající prostředek k likvidaci kožních karcinomů, melanomů a dalších zhoubných útvarů. Černá mast (je nutné její přesné a bezpečné složení) dokáže rozlišit, zda se jedná o zhoubný či nezhoubný útvar. Pokud je útvar na kůži zhoubný, černá mast zareaguje a nádor včetně jeho kořenů postupně zničí. Odumřelý útvar se může odlupovat několik dnů a tento proces je většinou poměrně bolestivý. Po „odloupnutí“ esharu dojde velmi brzy k celkovému zahojení a doplnění tkání – lidské tělo si umí po odstranění nádoru tímto způsobem samo velmi účinně pomoci. V mé knize se dočtete mnoho podrobných informací a návodů, jak mast použít.

Co když mast nezabere do 24 hodin
Existuje mnoho případů, kdy jedna aplikace Black Salve nestačí. Například u spinocelulárního karcinomu (VVBS) či melanomu (MM) klinické testy prokázaly, že je zapotřebí více než jedné aplikace. Jedná se pak o tři až pět aplikací v průběhu jednoho týdne. Místa potřená mastí si umyjte po 24 hodinách působení masti a poté můžete aplikovat mast znovu na dalších 24 hodin.

Jak zjistit, zda je třeba více než jedno užití? Odpověď není jednoduchá a vychází z dlouholetých klinických testů a zkušeností. Nejlepší je podívat se pozorně na lézi po první aplikaci. Vypadá to, že zareagovala celá léze? Nebo bylo dosaženo jen dílčího výsledku? Zdá se, že VVBS a MM vykazují charakteristiky multi-nodularity (množství různě velkých uzlů buněk), skoro jako by byly „hnízdem lézí“ v jednom místě? Je nějaká bílá tkáň po obvodu, nebo na dně otvoru? To může ukazovat na fakt, že je třeba s postiženým místem ještě pracovat.

[hidepost=0][/hidepost]

You Might Also Like