AERL – Anti Earth Radiation Laser

17.2.2011

Z-technology, s. r. o. informuje

Čtenáři Nové Regeny měli v minulém čísle možnost si exkluzivně přečíst informace o novince, která na přísně vědeckých poznatcích ruší škodlivé vyzařování země.

Tímto přístrojem je AERL – vynález maďarského vědce, který pracoval pro velké množství světových společností a také pro Pentagon, kde úspěšně vyvinul přístroje pro eliminaci pozorovaných objektů tzv. „nočním viděním“. O tomto přístroji psát ale podrobně nemůžeme, i když jeho princip nám při návštěvě laboratoří, kde se kalibruje AERL, byl vysvětlen. Zpět tedy k AERL a jeho vynálezci.
V laboratořích, kde vzniká AERL, je zkušební místnost, kam nás autor AERL přivedl. Tato místnost je vybavena pěti vysílači a čtyřmi laserovými zdroji. Každý vysílač byl nastaven na STEJNOU vysílací frekvenci. Obdrželi jsme bezdrátová sluchátka a všechny vysílače byly spuštěny. Ve sluchátkách jsem okamžitě slyšel neuvěřitelnou změť zvuků, které nešly od sebe rozeznat. Po pár desítkách sekund byly v jednu chvíli zapnuty všechny laserové zdroje. A najednou vše ustalo a slyšel jsem krásnou hudbu – W. A. Mozart. Stál jsem zrovna v místech, které laser odrušil od ostatních zdrojů jiných zvuků. Popošel jsem o dva metry dál a najednou jsem slyšel maďarské rádio, o dalších pár metrů dál jiná hudba atd. Bylo nám názorně předvedeno, jak laser dokáže odrušit frekvence, vysílané v jedné místnosti. Princip AERL je poněkud složitější, ale jeho funkčnost je až neskutečná.

Osobně jsem k AERLU přistupoval rezervovaně. Informace o něm nám do Prahy přivezl náš zástupce v Maďarsku a Slovensku, pan Ervin Szekér. Tento člověk je opravdu na svém místě. Je nesmírně pracovitý, informovaný o mnoha věcech, které společnosti Z-technology mj. usnadnily vývoj RPZ 14.

[hidepost=0][/hidepost]

You Might Also Like