AERL – Anti Earth Radiation Laser

21.1.2011

Časopis Nová Regena exkluzivně přináší informace o mobilním přístroji pro odrušení škodlivého vyzařování země – geologických tektonických zlomů, podzemních vodních toků, černých a rovných linií, vortexů, škodlivých pásů Hartmannových, Curryho atd.

Nabízíme informace o vynálezu, jenž může zaznamenat obrovský ohlas u lidí, kteří špatně spí a mají dlouhodobé zdravotní problémy. Nespavost bývá přičítána různým důvodům, které ovšem spojuje jeden zásadní a společný problém – škodlivé vyzařování země. Toto vyzařování si může každý nazývat podle svého – geopatogenní zóny, dračí žíly atd. Název však nic nemění na faktu, že uvedené negativní energie mohou zcela zásadním způsobem měnit psychický a celkový zdravotní stav jedince, který na takovém místě spí.


Jistě si nyní řeknete, že takových přístrojů je celá řada. ☺Čtěte dál a zjistíte, že tomu tak opravdu není. Přístroj, o kterém nyní informujeme, je jediný svého druhu. Jeho princip byl vytvořen člověkem opravdu znalým, vynálezcem, který ještě před dvěma lety pracoval pro US vládu a Pentagon při vývoji přístrojů na bázi interference infračerveného záření při eliminaci přístrojů nočního vidění. Pro komerční firmy vyvinul neuvěřitelné věci, které přijdou na trh za několik let. Během návštěvy v jeho laboratořích u Budapešti jsme byli několikrát kontrolováni a vyzváni k předložení pasů a zvacího dopisu. Areál těchto laboratoří je přísně střežen, a je to zcela jistě dobře. Po všem, co jsme viděli, můžeme prohlásit, že i naše doba je obdařena výjimečnými lidmi, kteří dokážou věci hraničící s fantazií. Nyní však zpět k výrobku, který by neměl chybět v žádné domácnosti. Jde o zařízení vyvinuté na přísně vědeckých základech, poznatcích geologů a dalších specialistů, kteří se zabývají problémem škodlivého vyzařování země. Není také od věci připomenout skutečnost, že výhradním prodejcem v ČR se stala společnost Z-technology s.r.o. Mnoho z vás, čtenářů Nové Regeny, již mělo možnost se přesvědčit, že tato společnost se zabývá věcmi, které opravdu fungují.

Tímto přístrojem je:

AERL – Anti Earth Radiation Laser

Už se více nemusíte trápit s přemisťováním nábytku a postelí ve svém bytě či domě, ani se nebudete muset přizpůsobovat škodlivému vy za – řování země. AERLaser díky aktivní laserové ochraně vás bude chránit výlučně před škodlivými složkami tohoto vyzařování. Jeho použitím budete moci vy i vaše rodina žít v pokojném a bezpečném prostředí. Laser a jeho rozložení v AERL záření jsou užitečné a pro život nepostradatelné. Protože AERL disponuje laserovou aktivní ochranou před vyzařováním země, nebudete mít žádné starosti s nastavením ochrany, stupeň ochrany se nesníží ani po delším čase. AERL je přístroj malý rozměry, lehký, přenosný, s jednoduchou instalací.

Můžete si ho brát s sebou na výlety, dovolené, do nemocnice atd. Můžete mít kdekoliv, kde spíte, pocit bezpečí stejný jako doma.

AERL funguje na bázi reflexí, které vznikají podle principu elektrické, magnetické a elektromagnetické interference. Takto se dosahuje jeho vzájemného působení s elektrickými i magnetickými vlnami a poli.

Měření vyzařování země, tzv. radestézie, je nová oblast vědy. Ve zkoumání této oblasti jsme ještě jen v začátcích – víme o ní asi tolik, kolik věděli meteorologové před sto lety o předpovědi počasí.

[hidepost=0][/hidepost]

You Might Also Like