29 důvodů proč vám MMS nenavrací zdraví

25.9.2013

Lidé se nás ptají, proč se neuzdravili z určité nemoci, když četli příběhy jiných lidí, trpících stejnou diagnózou, kterým se to podařilo. Jsou tyto výpovědi vůbec pravdivé? Jak můžeme tvrdit, že MMS uzdravuje z 95 % všech světových nemocí, když oni sami stále ještě trpí? Tady jsou odpovědi na tyto dotazy.

Každý jedinec je Petriho miska, kde je unikátní směs patogenů, okolností a prostředí. Co znamená léčit 95 % nemocí? Nikdo přesně neví, kolik nemocí na světě vlastně je. A další, organického i anorganického původu, se objevují. My MÁME uzdravené pacienty z rozmanitých nemocí, jejich škála zabírá 95 % ze všech známých nemocí na světě. To ale neznamená, že se uzdravilo 95 % lidí, kteří berou MMS. Problém není v tom, že by MMS nezabíjelo 95 % světově známých patogenů, ale že lidé, kteří brali MMS protokol, dělali nějaké chyby, nebo to zapříčinil jiný faktor. Musíme zvažovat řadu faktorů, a jejich výčet nikdy nemusí být úplný, ale je to seznam, který vyplynul ze zkušeností léčení lidí s nejrůznějšími diagnózami po celém světě. Na tyto faktory chci nyní zaměřit Vaši pozornost.

1. Je důsledně dodržován protokol? Jim Humble zprvu nevěděl, jak dlouho MMS v těle pracuje. Nyní víme, že je to asi jedna hodina. Snažíme se tedy udržet hladinu MMS v těle nepřetržitě a dáváme MMS každou hodinu. To může dramaticky zvýšit jeho účinnost. Pacient musí dodržet hodinové dávky. Vím, že to není příjemné, když pracujeme nebo cestujeme, ale s cestovní lahví naplněnou ráno celodenní dávkou MMS je to jednodušší. Vyplatí se vzít sebou hodinky s hodinovým opakovaným alarmem, nebo nastavit do mobilu alarm po hodinách na připomenutí dávky. Nutná je vytrvalost.

2. Neutralizace MMS – Vitamín C, káva, čokoláda, alkohol, antioxidanty neutralizují MMS, nebo ho zcela eliminují. Také lidé, kteří berou příliš mnoho věcí najednou, mívají slabší výsledky. Po kávě nebo čaji čekejte hodinu, než si dáte svou denní dávku.

3. Dávkování – Základní protokol MMS je tři kapky každou hodinu 8× denně, tzv. protokol 1 000. Platí pro MMS 1, MMS 2, CDS i MMS v lahvi. Ačkoliv protokol 1 000 za 3 týdny navrací zdraví ve většině případů, často musíme zvýšit dávky, abychom měli lepší a rychlejší výsledky. Platí to například pro herpes, diabetes, HIV, vysoký tlak a 4. stadium rakoviny. Znamená to přidat 1–2 kapky a prodloužit kúru. Prostě přidejte.

4. Síla – Potence MMS 1 22,4 %, MMS 2 65–75 %, DMSO 70–99 %, CDS max. 3.000 ppm. Berte MMS od vyzkoušených dodavatelů. Silné CDS, např. 6.000 ppm, může být nebezpečné. Nekupujte silnější.

5. Dieta, stravování – Každý člověk potřebuje dodávat základní vitamíny, minerály a nutriční suplementy. Vhodné je konzumovat organické, geneticky neupravované jídlo, bez hormonů a konzervantů, ne polotovary. Doporučujeme syrové mléko, máslo, maso a sýry, játra hovězí a drůbeží, červené maso, přírodní med, listy moringy oleifery, čerstvé ovoce a šťávy. Při nezdravém jídle se efekt léčby oslabuje.

6. Jiné důvody, které zpomalují tempo léčby a) paraziti, b) nemocná játra, c) nemocné plíce, d) tělo zanesené toxiny – těžké kovy, chemické látky (radiace), potlačený imunitní systém. Každý MMS snáší jinak. Přizpůsobte si dávku, ale nepřestávejte.
7. Čas – Jak dlouho brát protokol. Standardní protokol tři týdny. Pokud nejste ještě zdraví, pokračujte. Čím déle trvá choroba, tím delší dobu potřebujete k jejímu potlačení. Prostě pokračujte.

8. Souběh několika chorob najednou. Máme i pacientku s rakovinou, leukémií a diabetem najednou. Nutno zvýšit dávky a prodloužit kúru. Čím déle trvá nemoc, tím déle trvá léčení.

9. Předešlé terapie – Ozařování, chemoterapie, kortikoidy, odňatá slezina, souběžně užívané alopatické léky, to všechno zpomaluje proces uzdravování. Imunita je oslabena. Prodlužte protokol.

10. Paraziti – Každý na světě je má. Zbavíte-li se jich, uzdravíte se rychleji. Každý by měl udělat protiparazitární očistu jedenkrát až dvakrát do roka, zvláště ti, co pracují se zvířaty.

11. Znečištěné prostředí – Ať už v práci nebo doma, radiace, chemtrails – hliník a baryum, voda – fluoridy – znečištěné prostředí zpomaluje léčbu.

12. Trvalé poškození – Porodem, úrazem, operací – zpomaluje léčbu. Ale nevzdávejte se. Viděli jsme i takové pacienty, kterým lékaři řekli, že mají trvalé poškození, a oni se uzdravili.

You Might Also Like